Znana aktorka posprzątała w czynie społecznym teren obok Parku Zdrojowego

7

KONSTANCIN-JEZIORNA W weekend aktorka Jolanta Fraszyńska wraz ze swoim partnerem Tomaszem Zielińskim posprzątali zaśmiecony teren znajdujący się między Parkiem Zdrojowym, a ulicą Elektryczną. – Apeluję do władz gminy i osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku, aby częściej tu zaglądały – mówi Jolanta Fraszyńska


Aktorka podczas sprzątania nagrała krótki filmik, opublikowany potem na jednym z portali społecznościowych. Widać na nim jak razem ze swoim partnerem Tomaszem Zielińskim zbierają stosy butelek oraz plastikowych kubków, zalegające przy ścieżce prowadzącej do Parku Zdrojowego.
– Dlaczego teren znajdujący się praktycznie tuż obok parku jest taki zanieczyszczony, dlaczego ludzie świadomie tu brudzą, czy butelek i kubków po wypitych trunkach nie można zabrać ze sobą i wyrzucić potem do kosza? – zastanawia się aktorka. – Zmieńmy się, bo inaczej zrobimy z tej planety śmietnik – apeluje. Podczas akcji udało się zebrać kilka dużych worków z odpadami. Na końcu Jolanta Fraszyńska zwraca się do włodarzy miasta z prośbą, aby ustawili w sąsiedztwie parku więcej koszy na śmieci i na bieżąco monitorowali, co się wokół niego dzieje.

TW

7 KOMENTARZE

  1. W takim razie władze Piaseczna powinny zajrzeć do lasku pomiędzy torami a ulicą Szpitalną, z wejściem od ulicy Zagajnikowej. Pełno butelek, szklanych i plastikowych, kapsli, potłuczonego szkła, nawet stara opona się znajdzie. Cześć tego terenu jest chyba prywatna, nie wiem, jak reszta. Kto powinien odpowiadać za porządek w tym miejscu?

  2. Ulica Dworcowa wygląda koszmarnie. Sprzątamy wielokrotnie działki obok i mimo wszystko, z okna mamy widok na wysypisko śmieci. Miasto ma w nosie to, co dzieje się dalej od ścisłego centrum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię