Zniszczona skrzynka i tęczowe flagi na biurze PiS

13

PIASECZNO Przy wejściu do biura poselskiego PiS przy Młynarskiej 5 zniszczono skrzynkę na listy. Pojawiły się też naklejki z tęczowymi flagami

Na wgniecionej skrzynce i szybie pojawiły się naklejki: „Murem za stop bzdurom! Wszystkich nas nie zamkniecie” z postacią trzymającą tęczową flagę oraz druga z hasłem na tęczowy tle: „Nie musisz wszystkiego rozumieć, wystarczy nie być dupkiem”.

Nasi konkurencji usilnie starają się nakręcać agresję u swoich zwolenników i takie są tego rezultaty – komentuje szef powiatowych struktur PiS, Sergiusz Muszyński. – Podobnie było w kampanii, gdy materiały naszego komitetu były regularnie dewastowane. Teraz doszła do tego frustracja z powodu kolejnych przegranych wyborów, tym razem prezydenckich. Obawiam się, że jeśli u przeciwników naszego rządu nie dojdzie w końcu do refleksji, to agresja po stronie części ich elektoratu będzie tylko narastać.

Czy sprawa zostanie zgłoszona na policję? Biuro należy do posłów Mariusza Błaszczaka i Dominiki Chorosińskiej, więc to oni podejmą decyzję. Biorąc jednak pod uwagę niewielki rozmiar szkody jest to mało prawdopodobne.

AB

13 KOMENTARZE

 1. „Wystarczy nie być dupkiem”? Wystarczy być normalnym człowiekiem żeby zauważyć, że agresywne i prowokacyjne działania ze strony 6 kolorów chcą nam wpoić, że nienormalność ma być normalnością? Czy to jest normalne?

  • A może właśnie nie być d*****m, tylko szanować inniejszych od siebie, przyjąć i zrozumieć że to też normalni ludzie a nie ideologia.

   • nie odwracaj kota ogonem, bo to tęczowi wychodzą ze swoim łóżkiem na ulice. ja nie chcę wiedzieć co oni robią, a jestem do tego przez tych zboczeńców zmuszany.

    • Ale oni wychodzą z transparentami, protestuja. Gorszy cię to jak idą? Całują się? Ja nie chcę wiedzieć co robią w lozku i mnie to nie interesuje.

   • Sorry ale ja się nie zgadzam na taki sposób debaty. Debata = rozmowa racjonalna i na argumenty a nie atakowanie innych w w wolnym kraju!!! Pamiętajcie, że WASZA WOLNOŚĆ KOŃCZY SIĘ TAM GDZIE ZACZYNA MOJA WOLNOŚĆ I ODWROTNIE!!! Czy ja włażę do czyjejś sypialni? NIE. Czy jednak to czyjaś sypialnia wyłazi na nasze wspólne ulice i każe oglądać te bezeceństwa naszym dzieciom, a wystarczy nie wyłazić na ulicę i nie chwalić się z kim i jak się sypia,przecież to takie proste, tak jak to się działo przez ostatnie tysiące lat. Mnie to zupełnie nie interesuje ale jak ktoś wyłazi na nasze ulice i prezentuje to co prezentuje a do tego atakuje moje wartości i wartości wielu Polaków w sposób niegodny to czy jest to normalne?

    • Co jest bezeceństwem? Kolorowe włosy dziewczyny za które została pobita? Trzymanie się za ręce dwóch facetów za które zostali pobici? Bomba przyniesiona na marsz w Białymstoku???? Doszliśmy do absurdu. I to nie wywołanego przez LGBT, tylko przez PiS. To po ataku PiS na LGTB wzrosła ilość Parad Równości w kraju. Lekceważenie powodowało bierność. Atak reakcje

 2. Takim zachowaniem ci ludzie mówią sami za siebie jakimi osobami są. Raz na zawsze trzeba wyleczyć naród polski z tęczowej zarazy i będzie normalność.

 3. SM uważa: …Teraz doszła do tego frustracja z powodu kolejnych przegranych wyborów,… demagogia to, czy odlot. Przecież nie o przegrane wybory tu chodzi… .

 4. Zajmują się pierdołami to mają za swoje. Ludzie, ale wy jesteście naiwni, wcale bym się nie zdziwił gdyby to zrobili lokalne pisuary. Przecież to prowokatorzy jeszcze gorsi od tych LPG. Zajmują się bzdurami, bo to dla nich wygodne, temat zastępczy – LPG, a wy jak dzieci dajecie się im robić… Zajęliby się lepiej godnymi warunkami ludzi młodych, poszukujących pracy, a nie banda rozwydrzonych, chcących skupić na sobie uwagę nastolatkach… Powodzenia dajcie się dalej zwodzić wygodnymi dla pisuarów tematami zastępczymi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię