Zniszczył samochód i zaatakował śrubokrętem

4

PIASECZNO Policjanci z Piaseczna zatrzymali 25-latka podejrzewanego o zaatakowanie przy użyciu śrubokręta mężczyzny, któremu chwilę wcześniej zniszczył również samochód.

Było tuż przed 10.00, gdy na ulicy Jana Pawła II w Piasecznie do zaparkowanego suzuki podszedł mężczyzna i trzymanym w ręku śrubokrętem zaczął obrysowywać karoserię. Najprawdopodobniej nie zauważył, że w samochodzie siedziała pasażerka. Kobieta zaczęła głośno krzyczeć i wzywać pomocy. Wówczas mężczyzna używając niecenzuralnych słów zaczął grozić kobiecie.
Gdy na pomoc ruszył właściciel pojazdu został zaatakowany przez agresora i raniony w rękę śrubokrętem. W tym samym czasie o zajściu został poinformowany oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, który natychmiast we wskazane miejsce wysłał najbliższą policyjną załogę.
Funkcjonariusze z patrolówki już po chwili zatrzymali 25-latka. Zabezpieczono znaleziony przy nim śrubokręt. Podejrzewany o zniszczenie samochodu, kierowanie gróźb karalnych i uszkodzenie ciała trafił do policyjnej celi. Bie uniknie teraz zarzutów karnych.

KPP/AB

4 KOMENTARZE

  1. Z tym że natychmiast we wskazane miejsce ruszyli to bym mocno dyskutowali za czym wyjechali z krzaków itp to trochę się zeszło to nie film ze są odrazu tylko milicja z Piaseczna…

  2. Wgry nie przyjeżdżają do kolesia – kumpla, który niszczy auta i napada!!!
    Tu było na mieście “monitorowanym”

  3. A pamiętacie historię ze starych czasów gdy podobno na komendę w Piasecznie (teraz Przystanek Kultura) – wpadł mężczyzna z siekierą i porąbał drzwi wejściowe na komendę i radiowóz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię