Zniszczyli stół do tenisa stołowego

5

PIASECZNO Policja poszukuje sprawców uszkodzenia stołu do tenisa stołowego. Do zdarzenia doszło 25 czerwca w Piasecznie. Związek z tym zdarzeniem mają osoby, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia stołu do tenisa stołowego. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2022 roku w Piasecznie, a wartość strat wyniosła 13 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek kilku młodych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: [email protected].

 

5 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem ludzi najpierw psują dewastują a potem narzekają jaki w tym kraju syf.. Albo narzekają bo drogie bilety a dewastują przystanki itp…
  Choć tu nie wiadomo teraz dużo Ukrainy łazi a ich nic nie rusza..
  Tak czy inaczej obciążyć ich kosztem napraw plus następny nowy mają zapłacić.
  Jak nie to czyny społeczne do roboty..

  • To raczej nie ci sami ludzie… Ludzie ze zdjęcia jeżdżą raczej na gapę i nie narzekają na ceny biletów… Mierzenie wszystkich jedną miarą – bo młodzi, to z pewnością wszyscy młodzi…

   Tak rodzice wychowali…

   Powodzenia z dochodzeniem i ustaleniem sprawców…

 2. To urki zrobili napewno bo im wolno bo niby wojna która sami wywołali. by niszczyć polske my im pomagamy a oni rzeczy wystawiają na sprzedaż które dostali to szczyt chamstwa

 3. Tam po lewej stronie jest taki stolik do szachów z podwójną ławeczką. Trawy w tamtym miejscu są rzadko koszone i w tym roku osiągnęły w pewnym momencie ponad pół metra wysokości. Sprzyjało to niestety libacjom przy tym stoliku. Libacje odbywały się o różnych porach dnia i nocy, również w czasie lekcji szkolnych. Nauczyciele ze szkoły zapewne widzieli, a już z całą pewnością słyszeli przekleństwa dobiegające od nietrzeźwych bywalców tej ławeczki. Nie wiem czy zgłaszali problem gdziekolwiek. Ja próbowałam uczulić na ten problem strażników miejskich, których często spotykałam w okolicach pobliskiego bazarku przy okazji targu we wtorki i piątki. Prosiłam ich o interwencje i patrole w tamtym miejscu opisując, co się tam wyprawia i nigdy ich tam niestety nie widziałam. A często chodziłam tam z moimi wnukami pograć w ping ponga. Najpierw zaczęły się drobne akty wandalizmu. Rozlane piwsko na blaty stołów, rozbite butelki po wódce, później niecenzuralne słowa i malunki wykonane farbą w sprayu. Często jak przychodziliśmy pograć, to musieliśmy posprzątać stół z syfu. A jak już zrobiło się wręcz niebezpiecznie z powodu pijanych i agresywnych bywalców ławeczki, zabrałam wnuki i nigdy już tam nie wróciliśmy. To po co to miejsce do wypoczynku, te stoły do ping ponga, ta wydana kasa na to wszystko, jak straż miejska nie potrafi tego utrzymać, bo boi się tam zaglądać, żeby po łbie nie dostać? Za to dalej dzielnie straż miejska poluje na mandaty przy bazarku. Bo widać , że to bezpieczne i dochodowe zajęcie. Absurd. I jeszcze jedno 13 tysięcy za taki stół? Ja rozumiem, że jest tam napis made in Germany, ale bez przesady. Chyba zacznę na stare lata z wnukami produkować stoły do ping ponga.

 4. Pani Elżbieto, a po co strażnicy wiejscy mają interweniować, skoro działają tutaj według zasady ” a co ja z tego będę mieć”? Tak jak Pani wspomniała, jeszcze po łbie by dostali, a tak mandaciki wystawione, kaska płynie szerokim strumieniem w majestacie prawa bezprawia i rączki czyste. Przecież każdy widzi jak jest, wystarczy ich trochę poobserwować. Bez obrazy, ale większych wałkonii w przestrzeni miejskiej trudno spotkać. Mleko się już wylało i może policja złapie tych dranii. A cena stołu, przyznaję, grubo przesadzona, tym bardziej, że były kupowane jeszcze w ubiegłym roku, kiedy takie rzeczy były jeszcze w miarę niedrogie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię