KONSTANCIN-JEZIORNA Wydłuża się lista posiadaczy i lokalnych partnerów Ogólnopolskiej Karty Seniora. Ze zniżek i rabatów korzysta już ponad pół tysiąca mieszkańców gminy.


Gmina Konstancin-Jeziorna w kwietniu została partnerem „Ogólnopolskiej Karty Seniora”, wydawanej przez Stowarzyszenie MANKO z Krakowa. Dzięki temu seniorzy, powyżej 60. roku życia, mogą bezpłatnie otrzymać specjalną kartę umożliwiającą korzystanie z szeregu zniżek i ulg oferowanych w ponad 900 punktach na terenie całego kraju. Są to m.in. instytucje kultury, edukacyjne, restauracje, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie czy salony optyczne. Katalog ten nie jest zamknięty, a gmina i Stowarzyszenie MANKO cały czas starają się pozyskiwać nowych, lokalnych partnerów.

Gdzie po kartę?

Ogólnopolską Kartę Seniora przyznaje się na podstawie wniosku złożonego w Biurze Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy (ul. Warszawska 23). Bezpłatnie mogą ją otrzymać osoby, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna.

Uwaga! Przy odbiorze karty należy okazać dowód osobisty. Formularze dostępne są w kancelarii urzędu (ul. Warszawska 32, pok. nr 4) lub na stronie internetowej: www.konstancinjeziorna.pl.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię