Znów pożar domu przy ul. Kniaziewicza! Od poprzedniego nie minęła doba!

6

PIASECZNO Po raz kolejny strażacy gaszą pożar drewnianego domu przy ul. Kniaziewicza. Na miejscu są już trzy zastępy straży pożarnej

Dziś po godzinie 3 w nocy wybuchł pożar przy ul. Kniaziewicza. Strażacy dogaszali pogorzelisko jeszcze podczas dnia. Z relacji osób mieszkających po sąsiedzku, wynika, że w pustostanie pomieszkiwali bezdomni. Ostatnio jednak wydawało się, że niepożądani lokatorzy zniknęli, a posesja stawała się coraz bardziej zadbana. Nad ranem jednak niespodziewanie wybuchł kolejny pożar, który dokonał dalszych spustoszeń w unikalnym, drewnianym budynku. W tej chwili strażacy gaszą pustostan po raz kolejny.

godz. 22.17
W tym momencie na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Sytuacja jest opanowana. Przypuszczalnie zarzewie ognia jest efektem pożaru, który gasiliśmy nocą. Budynek jest drewniany o specyficznej konstrukcji, możliwe, że ugaszony ogień po kilku godzinach znów został wzniecony. Aktualnie są trudności z nadzorowaniem tego budynku. 
Nocą 6 zastępów straży pożarnej gasiło budynek od godz. 3.44 do 5.55. Od godziny 7.15 przez ok. godzinę pożar dogaszała jeszcze jedna jednostka OSP.

AB

6 KOMENTARZE

  1. Nakazać właścicielowi odbudowę w historycznej formie i z drewna i się problem pożarów rozwiąże. Ale jak w Piasecznie deweloperzy robią co chcą to jest jak jest.

  2. To ewidentne było podpalenie -był widziany człowiek uciekający z działki…ogień popoprzedził wybuch…stanęłam na równe nogi… w końcu mieszkam przez płot

  3. niech ktoś się zainteresuje tymi sposobami wspólnej roboty Gminy i deweloperki. taki sam przykład na ul. Jana Pawła 2 tam też się palił pustostan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię