Znów wysadzili bankomat

0

PIASECZNO Dziś rano w Złotokłosie nieznani sprawcy wysadzili, a następnie okradli bankomat. Było to kolejne takie zdarzenie na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni


Nie wiadomo ile pieniędzy było w kasetce wysadzonego bankomatu

Po godzinie 5 rano senną miejscowością targnęła potężna eksplozja. Po chwili okazało się, że wyleciał w powietrze bankomat przy ul. 3 Maja, stojący przed wejściem do popularnej miejscowej kawiarni – Cafe Rosso.

Zarówno mieszkańcy jak i przybyli na miejsce policjanci nie mogli wyjść ze zdumienia, ponieważ było to już drugie takie zdarzenie w bardzo krótkim odstępie czasu. Wcześniej przestępcy, których nie udało się do tej pory zatrzymać, wysadzili bankomat w nocy z 13 na 14 lutego. Wówczas nie udało im się jednak ukraść pieniędzy.

Tym razem byli skuteczniejsi. Wykorzystany do „rozłupania” bankomatu ładunek wybuchowy musiał być dość silny, ponieważ w pobliskiej Cafe Rosso popękały szyby w oknach.

Trwa w tej sprawie dochodzenie – mówi kom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie. – Apelujemy do wszystkich osób, które widziały moment zdarzenia o kontakt z najbliższa jednostką policji.

TW

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię