Znów zamkną przejazdy kolejowe

0

PIASECZNO/LESZNOWOLA Wygląda na to, że w związku z remontem linii kolejowej, kierowców kolejny raz czekają utrudnienia na przejazdach w Starej Iwicznej i Piasecznie


Przejazd na ul. Jana Pawła II zostanie ponownie zamknięty prawdopodobnie w kwietniu

Nie tak dawno temu na około miesiąc został wyłączony z ruchu przejazd na ul. Jana Pawła II w Piasecznie. Skutek był taki, że na ulicy Sienkiewicza w kierunku Zalesia Dolnego oraz ma ulicy Słonecznej (droga 721) w kierunku Lesznowoli tworzyły się gigantyczne korki. Zresztą na przejeździe w Starej Iwicznej też – zwłaszcza w weekendy – wprowadzano pewne ograniczenia w ruchu. Teraz kolejarze zapowiadają, że na przełomie marca i kwietnia planowane są kolejne prace. Na przejeździe w Starej Iwicznej roboty mają być prowadzone – podobnie jak wcześniej – w weekendy lub w nocy przy zachowaniu przejezdności dla samochodów, a ruch ma odbywać się wahadłowo.

Dokładny termin robót zostanie ustalony w połowie marca – informuje Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK. – Prace przy przejeździe na ulicy Jana Pawła II będą prowadzone po otwarciu wiaduktu na Al. Kalin.

Tam jednak od dłuższego czasu niewiele się dzieje. Karol Jakubowski przekonuje, że opóźnienia w oddaniu wiaduktu do użytkowania spowodowały niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym niskie temperatury i opady deszczu, które uniemożliwiają wykonawcy przeprowadzenia ostatnich prac, czyli wykonanie dojazdów. – Jak tylko temperatury na to pozwolą, roboty zostaną natychmiast wykonane – zapewnia Karol Jakubowski.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię