Została potrącona piesza! [AKTUALIZACJA]

1

LESZNOWOLA Doszło do wypadku na Al. Krakowskiej w miejscowości Kolonia Warszawska. – Został potrącony pieszy – poinformował nas jeden z Czytelników.

Policja jest w drodze – potwierdza informację o poszkodowanym pieszym, ale jeszcze nie udziela pełniejszej informacji. Na miejsce zdarzenia została wezwana także straż pożarna i karetka pogotowia.
Potrąconą osobą jest kobieta, która została przewieziona do szpitala – informuje mówi asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że przechodziła przez jezdnie w oznaczonym miejscu.
Do wypadku doszło na pasie dla jadących w stronę Warszawy. Kobieta weszła na jezdnię, samochód na jednym pasie zatrzymał się by ją przepuścić, niestety kierowca audi jadący drugim pasem w porę się nie zatrzymał i doszło do potrącenia.
Jadąc drogą krajową nr 7 przez Kolonię Warszawską należy się liczyć z utrudnieniami.

AB

1 KOMENTARZ

  1. To nie pierwszy wypadek na tych pasach. Z 1 i 2 strony jest kawał prostej od świateł do tych pasów, a przejście nie jest oświetlone ! Przechodzę tamtędy codziennie i zdarza mi się przejeżdżać Krakowską tamtędy i naprawdę piesi są tam mało widoczni po zmroku. Mogliby chociaż lampy tam zamontować

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię