Zrób wielkanocne zdjęcie i podziel się z innymi

0
Zrób wielkanocne zdjęcie i podziel się z innymi

LESZNOWOLA Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza do udziału w wirtualnej wystawie fotograficznej, mającej na celu podzielenie się świątecznymi nastrojami.


Posty ze zdjęciami należy dodawać w wydarzeniu na facebookowym fanpage’u GOK Lesznowola pt. “Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy” w terminie od Palmowej Niedzieli do zakończenia Świąt.

W postach zamieszczać można zdjęcia palm wielkanocnych, pisanek, stroików i ozdób świątecznych, wiosennych koszyczków ze święconką, zajączkami, kurczaczkami i innymi symbolami, kojarzącymi się z nadchodzącymi Świętami. Mogą to być także czynności takie jak pieczenie ciast, nakrywanie do stołu, strojenie mieszkania czy wspólne, rodzinne celebrowanie tradycji, łącznie z wesołym Śmigusem-Dyngusem.

REGULAMIN

  1. Organizatorem wirtualnej wystawy fotograficznej pt. “Piękno Wielkanocy” jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Świąt Wielkanocnych.

2. Aby wziąć udział w wystawie trzeba zamieścić post ze zdjęciem w wydarzeniu.

3. Można zamieszczać dowolną ilość postów i zdjęć, kliknąć “wezmę udział” w wydarzeniu lub udostępnić wydarzenie na swojej tablicy.

4. Wirtualna wystawa fotograficzna pt. “Piękno Wielkanocy” nie ma charakteru konkursowego. Celem zabawy jest aktywizacja twórcza i umożliwienie uczestnikom  publicznego podzielenia się z innymi swoimi fotografiami.

5. W wirtualnej wystawie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na Facebooku i samodzielnie uwieczni sceny dotyczące Świąt Wielkanocnych. Fotografia może przedstawiać symbole (palmy, pisanki, koszyczki, ozdoby itd.) oraz czynności, zwyczaje i tradycje rodzinne czy religijne związane tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.

6. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage’u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. “Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy“.

7. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia.

8. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage’u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).

9. Wirtualna wystawa wielkanocna trwać będzie  w dniach od 9 do 17 kwietnia (włącznie) 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię