ZTM zwraca za niewykorzystane bilety

3

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że pasażerowie, którzy zrezygnowali teraz z podróży komunikacją publiczną, mogą drogą elektroniczną zwrócić się do ZTM z wnioskiem o zawieszenie biletu długookresowego.

W informacji czytamy, że wdrożono awaryjnie rozwiązanie i pasażerowie, którzy zrezygnowali teraz z podróży komunikacją publiczną, mogą drogą elektroniczną zwrócić się do Zarządu Transportu Miejskiego z wnioskiem o zawieszenie biletu długookresowego. Wniosek można przesłać na adres: ztm@ztm.waw.pl z tytułem wiadomości: zawieszenie biletu. We wniosku musi być podany numer karty.

Pasażer nie otrzyma zwrotu pieniędzy, będzie mógł natomiast przekodować niewykorzystany czas ważności biletu na inny termin, po zgłoszeniu się Punktu Obsługi Pasażerów, w dowolnie wybranym przez Siebie terminie. Przekodowywany okres ważności będzie się liczył od dnia złożenia wniosku przez Internet.
Pasażerowie, którzy wnioskują o zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres ważności biletów zapraszamy do POP. Zwrot biletu wymaga zmiany zapisu na Warszawskiej Karcie Miejskiej co można zrobić tylko w POP-ie.

CZYTAJ TAKŻE:  Na Mazowszu więcej zakażonych tylko w Warszawie i Wołominie!

 

3 KOMENTARZE

  1. Pytam się i co z tego, skoro najbliższy punkt obsługi pasażerów zlokalizowany na dworcu PKP jest nieczynny… Rewelacyjny pomysł – jechać komunikacją na stacje metra Służew albo do Centrum – genialne! Ja swój bilet zwróciłem jeszcze w piątek i oczywiście mam potrącone 20%, a wtedy nie było jeszcze informacji o możliwości zawieszenia biletu… Rychło w czas… Jako mieszkaniec Gminy Piaseczno serdecznie dziękuję za okazaną łaskę przez ZTM Warszawa…

  2. Kiedy wreszcie 709 wróci na swoją starą trasę z Piaseczna do Warszawy na Al. Wilanowską. Ludzie są już zmęczeni tym przedłużającym się remontem . Pytam co robią w tej kwestii włodarze Piaseczna i Warszawy, żeby ten problem rozwiązać. Komunikacja w Piasecznie to jedna wielka porażka.

    • Podzielam Twoją opinie, ale nie łudź się, że nastąpi to szybko… Końca remontu skrzyżowania Jana Pawła II z Dworcową trwającego od początku października 2019 roku nie widać… Niewiadomo co dalej z remontem samej Dworcowej, a obecna sytuacja temu nie sprzyja… Genialny pomysł z trwałym zastąpieniem linii 709 i wprowadzeniu w jej miejsce linii niebieskich busików możemy zawdzięczać PANU WICEBURMISTRZOWI WIDZOWI z Józefosławia, który zazdrości tej linii mieszkańcom Piaseczna i chce zrobić wszystkim po złości – ważne żeby zostało 739 na Józefosław. Także dopóki ten Pan będzie Wiceburmistrzem to nic się nie zmieni…

      Nie ma rozmowy z tym Panem, wykazuje się jedynie wysokim poziomem arogancji i bezczelności…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię