Zuchwała kradzież

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Święta to ten wyjątkowy czas, kiedy nasze oczy cieszą piękne ozdoby. Ubieramy zielone drzewka w naszych domach, na posesjach wieszamy migoczące światełka, przystrajamy drzwi wejściowe. Wszystko w duchu świąt. Okazuje się, że nie każdy potrafi docenić świąteczny nastrój i uszanować cudzą własność

Przed Konstancińskim Domem Kultury stanęła piękna, strojna choinka, na balustradach zawisły migoczące lampki, a u szczytu schodów postawiono dwa świąteczne drzewka. Na drzwiach zawisł stroik w kształcie wieńca. Wszystko wyglądało pięknie.
Konstanciński Dom Kultury w świątecznej odsłonie wygląda przepięknie

Jakie było zdziwienie pracowników domu kultury, kiedy odkryli, że z drzwi zniknął okazały, piękny stroik świąteczny. Stało się to, nie za sprawą porywistego wiatru, ale zuchwałej kradzieży.

Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamerę, która jest zwrócona bezpośrednio na wejście do budynku.
Panią, która w okresie międzyświątecznym spacerowała aleją z psem i nie mogła obejść się bez naszego stroika, prosimy o zwrot ozdoby – apeluje za pośrednictwem portalu społecznościowego Konstanciński Dom Kultury.
Straż Miejska ustaliła już komu stroik się spodobał. 
Prosimy o zawieszenie stroika lub położenie go pod drzwiami, a zapomnimy o sprawie i usuniemy nagranie z monitoringu – zapewniają pracownicy domu kultury. – Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! – dodają na koniec.
Czy amatorka wieczornych spacerów poczuje się do odpowiedzialności i zwróci ozdobę? Mamy taką nadzieję. Tymczasem miejcie oczy szeroko otwarte.
Fot. konstancinskidomkultury

2 KOMENTARZE

  1. Pani z pieskiem, pewnie wracała z kościoła od żłóbka, teraz ma pięknie u siebie bo jej się bardziej należało, czuje magię tych świąt i szykuje się na sylwestra marzeń z Ostródy

  2. Rzec można , ” żenujący drobny incydent”…
    Nie ,nie drobny i nie odosobniony to „przykład” panujących obyczajów…
    Mijają lata, zmieniają się sojusze …
    Gdzie Jesteśmy ? Tam skąd wyruszyliśmy…

    kaan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię