Zuchwała kradzież

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Święta to ten wyjątkowy czas, kiedy nasze oczy cieszą piękne ozdoby. Ubieramy zielone drzewka w naszych domach, na posesjach wieszamy migoczące światełka, przystrajamy drzwi wejściowe. Wszystko w duchu świąt. Okazuje się, że nie każdy potrafi docenić świąteczny nastrój i uszanować cudzą własność

Przed Konstancińskim Domem Kultury stanęła piękna, strojna choinka, na balustradach zawisły migoczące lampki, a u szczytu schodów postawiono dwa świąteczne drzewka. Na drzwiach zawisł stroik w kształcie wieńca. Wszystko wyglądało pięknie.
Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamerę, która jest zwrócona bezpośrednio na wejście do budynku.
Panią, która w okresie międzyświątecznym spacerowała aleją z psem i nie mogła obejść się bez naszego stroika, prosimy o zwrot ozdoby – apeluje za pośrednictwem portalu społecznościowego Konstanciński Dom Kultury.
Straż Miejska ustaliła już komu stroik się spodobał. 
Prosimy o zawieszenie stroika lub położenie go pod drzwiami, a zapomnimy o sprawie i usuniemy nagranie z monitoringu – zapewniają pracownicy domu kultury. – Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! – dodają na koniec.
Czy amatorka wieczornych spacerów poczuje się do odpowiedzialności i zwróci ozdobę? Mamy taką nadzieję. Tymczasem miejcie oczy szeroko otwarte.
Fot. konstancinskidomkultury

2 KOMENTARZE

  1. Pani z pieskiem, pewnie wracała z kościoła od żłóbka, teraz ma pięknie u siebie bo jej się bardziej należało, czuje magię tych świąt i szykuje się na sylwestra marzeń z Ostródy

  2. Rzec można , ” żenujący drobny incydent”…
    Nie ,nie drobny i nie odosobniony to “przykład” panujących obyczajów…
    Mijają lata, zmieniają się sojusze …
    Gdzie Jesteśmy ? Tam skąd wyruszyliśmy…

    kaan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię