Zumba gold, rehapilates, tai chi… Ruszyły zapisy, konstancińscy seniorzy nie płacą

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Koniec wakacji oznacza nowy sezon w zajęciach sportowo-rekreacyjnych oferowanych przez miejscowy Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ich wachlarz jest imponujący


Dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy mogą przebierać i wybierać. Dla najmłodszych przygotowano sekcje: zapasów, tenisa stołowego, szachów, a także zajęcia sportowe np. piłka nożna, karate, badminton, gimnastyka artystyczna, szermierka, piłka siatkowa, sztuki walki i inne, prowadzone w obiektach GOSiR przez stowarzyszenia działające na terenie gminy. Ze specjalnie dedykowanych zajęć korzystać mogą również niepełnosprawni dzieci i młodzież.

Jeśli chodzi o dorosłych, oni również nie mogą narzekać. Oto lista zajęć dla nich: fitness, zdrowy kręgosłup, pilates, płaski brzuch, tai chi, zumba fitness, mama i ja, tenis stołowy, badminton, crossminton, nordic walking, wzmacnianie i stabilizacja, trening funkcjonalny.

Osobną ofertę GOSiR przygotował dla starszych osób. Oni mogą skorzystać z zajęć: zumba gold senior, gimnastyka, zdrowy kręgosłup, taniec seniorów, tańce świata, gimnastyka ciała i umysłu, tai chi, rehapilates osteoporozy.

Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (płatne) prowadzone są w recepcji GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) od poniedziałku do piątku w godz. 15.30-21.00. Zapisy na zajęcia dla seniorów prowadzone są w biurze GOSiR od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.30 oraz w recepcji od poniedziałku do piątku w godz. 15.30-21.00.

Zajęcia są bezpłatne dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, którzy mają ukończone 60 lat i są posiadaczami Konstancińskiej Karty Mieszkańca. Na zajęcia należy się zapisać osobiście – trzeba mieć ze sobą KKM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię