Opel wypadł z jezdni

8

KONSTANCIN-JEZIORNA Doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Literatów.

Kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w barierkę.Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.

AB

8 KOMENTARZE

  • Właśnie dlatego nie, że marnuje się pieniądze na zbędne wyjazdy? Żeby to jeszcze był karambol, a tak… to maks 2 wozy. Niektórzy faktycznie mogą być gorzej wyposażeni.

   • Skąd to wiesz? Że dwa a nie cztery? Nadałeś zgłoszenie? Ja cały czas nie rozumiem po co komentujecie coś na czym się nie znacie. Przewidzieć to można próbować ile farby zużyje się na pomalowanie pokoju a i tak nigdy nie trafisz. Ratowanie ludzkiego życia to nie malowanie pokoju, nie ma czasu na drugi kurs do sklepu po farbę. Szkoda strzępić klawiatury.

    • Może po prostu sam się nie znasz ignorancie? Może wysyłajmy po 4 karetki do 1 osoby i reszta niech umiera, bo kto wie czy 1 karetka wystarczy na zdarzenie? Ratować, ratowaniem ale wszystko trzeba robić z głową, a nie panikować i ściągać wszystkich z okolicy, bo można.

 1. Lepiej dwa za dużo niż jeden za mało. Obyś żaden nie potrzebował. Bo wg. wszelkich statystyk straż jest zawsze pierwsza przy: wypadku, pożarze, zalaniu wodą, wichurze, kocie na drzewie albo w studni, wylanym oleju na ulicy czy inny kwasie. Policjant czy ratownik nie wejdzie a strażak musi!

  Ja “nie być strażak” ale zachęcam wszystkich negatywnie komentujących do wstąpienia w szeregi OSP znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania, skoro to takie dochodowe zajęcie.

  • Tak, była raz potrzebna… i uwaga był cały jeden wóz i dobrze. Reszta musi być dostępna do innych ewentualnych zdarzeń… Mniej pitolenie, więcej myślenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię