Top Market z Piłkarskim Pucharem Dwóch Miast

0

130 zawodników z 13 zespołów (nie dojechała ekipa z Włocławka) rywalizowało o tegoroczny Puchar Dwóch Miast. Spotkania były rozgrywane przez cały dzień na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii. Ostatecznie najlepszą ekipą turnieju została drużyna Top Market

 

O miejscach na podium decydowały tym razem pojedyncze trafienia. W meczu o trzecie miejsce Trans-Med pokonał jeden do zera Petardę Dobiesz, a w wielkim finale – Top Market, w takim samym stosunku, zespół Cleopartner, w którym zagrali piłkarze z Ukrainy.
Pomimo tego, że cały turniej, przez braki kadrowe, występowałem na obronie, grało mi się bardzo dobrze – mówi Cezary Kur, zawodnik Top Market. – Naszą ekipę tworzą zawodnicy z okolic Chynowa oraz Góry Kalwarii, którzy na co dzień grają ze sobą w klubach na poziomie ligi okręgowej. Tym składem wystąpiliśmy ze sobą pierwszy raz i – jak widać – udało nam się bardzo szybko zgrać ze sobą. Mimo długiej przerwy od takich imprez, uważam, że turniej stał na wysokim poziomie nie tylko piłkarskim czy sędziowskim, ale również organizacyjnym.
Tradycyjnie na koniec zawodów przyznano też wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem imprezy został Oleksandr Petrovsky, najlepszym zawodnikiem – Kacper Zieliński, a królem strzelców – Maciej Bubiec.
Kolejny amatorski turniej dla zawodników 16 plus ma się odbyć w Piasecznie na początku września.

Tyl./fot. Sky Picture sport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię