W poniedziałek zamkną drogę. Ponad rok będziemy korzystać z objazdów

3

PIASECZNO Od poniedziałku 12 marca od godz. 7.00 zamknięta zostanie droga wojewódzka 722 na odcinku od ul. Pod Bateriami do ul. Głównej. Rozpoczną się też prace związane z ustawieniem grodzic na rzece Jeziorce.

Utrudnienia w ruchu związane są z rozbudową drogi wojewódzkiej prowadzoną na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, które poinformowało o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu od 12 marca. Firma zapewni dojazd mieszkańcom do posesji przylegających do zamkniętego odcinka drogi. Objazd zostanie wytyczony ulicą Dworską i ulicą Źródlaną.

We wtorek 13 marca rozpoczną się prace związane z frezowaniem nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, rozebraniem podbudów oraz wykonaniem robót kanalizacyjnych. Przewidywane przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w dniu 25 maja przyszłego roku.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że nikt nie raczył poinformować zawczasu. To już nawet przy tym nieszczęsnym remoncie linii radomskiej wykonawca ustawiał tablice z zapowiedzią objazdów z tydzień wcześniej. A tu – podjeżdżam dziś na skrzyżowanie i widzę barierki. Paranoja!

  2. Niebywały sukces “urzędników”. Przez ro to w Szwajcarii buduje się kilkanaście kilometrów autostrady. Zapewne znowu wybrano jakąś firmę “krzak”, która rzuci 5 pracowników i roboty pójdą jak w Piasecznie na Okulickiego. Księga Guinnesa powinna zanotować ten “sukces”

  3. Gdyby ktoś pomyślał (wiem to jest niemożliwe) to na skrzyżowaniu Źródlanej i Dworskiej i Pod Bateriami i Dworskiej powinny zostać zainstalowane światła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię