Wspaniały jarmark, prawdziwy Święty Mikołaj i niepowtarzalna Magda Femme!

1

PRAŻMÓW Ogromnym zainteresowaniem cieszył się jarmark świąteczny, zorganizowany pod urzędem gminy. Na licznie zgromadzonych gości czekała moc atrakcji

Na wszystkich, którzy dziś zdecydowali się wyruszyć na jarmark do Prażmowa czekało aż 35 wystawców, 12 stoisk gastronomicznych, 18 rękodzielników z unikatowymi ozdobami świątecznymi, propozycje dla miłośników literatury i stoiska z zabawkami. Poza pysznościami, których można było skosztować na miejscu w ogrzewanym namiocie była okazja zakupić oryginalne świąteczne prezenty dla najbliższych.

Na scenie prezentowano bogaty program artystyczny w wykonaniu dzieci ze szkół i harcerzy. Po godzinie 14.00 wystąpiła gwiazda i mieszkanka gminy Prażmów Magda Femme.
Jestem dumna, że w mojej gminie dzieją się takie rzeczy – powiedziała do publiczności w przerwie między kolejnymi piosenkami. Śpiewała zarówno solowo jak i w towarzystwie młodych artystów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Święty Mikołaj. Nie przebieraniec, ale taki prawdziwy – z długą śnieżną brodą i dobrotliwym uśmiechem. W tym roku zawitał do gminy Prażmów i zapewnił najmłodszym niezapomniane przeżycia. Do zdjęcia z sympatycznym brodaczem ustawiła się długa kolejka, a każde dziecko po wykonanej fotografii dostawało upominek od wójta Jana Adama Dąbka, który dzielnie asystował Mikołajowi. Gdy najmłodsi zostali obdarowani, szybko okazało się, że chętnych do zdjęcia nie brakuje także wśród dorosłych.

Świetna organizacja i ogromne zainteresowanie ze strony mieszkańców sprawiły, że świąteczny jarmark zapewne już na stałe wpisze się w kalendarz imprez gminy Prażmów.1 KOMENTARZ

  1. „prawdziwy Święty Mikołaj”
    =========================================================
    Pan Dąbek już różne cuda w życiu wyprawiał, ale żeby prawdziwego świętego Mikołaja z grobu wywlec, ożywić i przywieźć na jarmark w Prażmowie to już wyczyn godny barona Munchausena. Po czymś takim jestem gotów uwierzyć, że pan Dąbek niedługo powróci na ulubione stanowisko starosty piaseczyńskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię