Alarm Lidla spędza sen z powiek!

3

PIASECZNO – Od kilku miesięcy, ok godz. 3-4 w nocy słyszę wyjący alarm w okolicach ulic Sikorskiego i Okulickiego na wysokości Lidla – napisała do nas Czytelniczka. – Pomóżcie znaleźć źródło tego hałasu

– Nie mogę zlokalizować tego uporczywego hałasu, bo trzeba by wyjść w środku nocy z domu – żali się kobieta. – To jest bardzo uciążliwe.
Po godzinie 22 wsiedliśmy w samochód i zaczęliśmy szukać źródła wyjącego alarmu. Szybko ustaliliśmy, że to syrena alarmowa Lidla. U szczytu frontowej ściany miga czerwone światełko, któremu towarzyszy przeszywający dźwięku alarmu – szczególnie uciążliwy późną nocą, gdy ruch samochodowy na pobliskiej ul. Okulickiego maleje, a miasto zasypia.
– To kur#wo wyje od trzech lat – twierdzi mężczyzna, którego spotkaliśmy pod sklepem. – Nikt nie reaguje, nikt niczego z tym nie robi. Uszczelniłem sobie okna w mieszkaniu i tylko dzięki temu mogę spać, ale o uchyleniu go latem nie może być mowy.


AB

 

3 KOMENTARZE

  1. Od czego są służby miejskie, straż miejska w tym mieście? „Funkcjonariusze” lokalnej gazetki rozwiązują zagadki? Jak ten Pan twierdzi, że tak jest od trzech lat, to wytrzymałby kolejne trzy…

    A tak w ogóle jak sobota to do Lidla, do Lidla, kup wincyj, na zapas kup wincyj…

  2. 3 lata nikt nie zareagował???? NIKT NICZEGO NIE ZGŁASZAŁ???
    3 lata? ludzie, serio?
    jesteście tam? A potem sie dziwicie ze umieracie w szpitalach na , ze bezdemone zwierzeta zdychająz głodu. A dzieci giną pod kołami aut. Nic nie widzicie oprocz czubka wlasnego nosa.
    To sie nazyw EGOIZM, ZNIECZULICA, OBOJĘTNOŚĆ, …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię