- Jedyną ofertę jego zakupu otrzymaliśmy od firmy PGE Paliwa, która proponowała nam węgiel po 2150 zł netto za tonę - mówił Daniel Putkiewicz. - Do tego dochodziły jeszcze koszty transportu. Jak się to wszystko zsumuje okazuje się, że gminny węgiel kosztowałby praktycznie tyle samo, co w składzie opałowym. Jeśli nie uda się nam kupić go taniej, cała operacja może być rozczarowująca dla mieszkańców. Niemniej jednak PUK cały czas monitoruje ten temat, więc jak ustawa węglowa wejdzie wreszcie w życie, będziemy przygotowani.TW
Seba10:20, 25.10.2022
Ciekawe, gdzie indziej mają taniej, a tu same problemy stwarzają. Było do przewidzenia. Przecież gminne spółki są stworzone do innych celów.
noxious15:57, 25.10.2022
Gdzie jest taniej?
Młody mieszkaniec18:01, 27.10.2022
Jak wszystko jest takim problemem, to niedługo zmieni się władza i problem ustąpi...
Po co lamentować, po co płakać, męczennicy...
Ludzi mają gdzieś tylko uprawiają tą swoją politykę samorządową na szczeblu ogólnopolskim.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
Gdzie mają taniej?
Otwock 2950 za groszek i 2900 orzech.
0 0
Jego Wysokość ciepło wspomina lata gospodarki centralnie sterowanej i do takich wzorców wraca.