Drugie spotkanie z kandydatami Koalicji Obywatelskiej i Komitetu Obrony Demokracji [ZMIANA TERMINU]

5

PIASECZNO Koalicja Europejska i Komitet Obrony Demokracji organizują otwarte spotkania przed wyborami europejskimi do Parlamentu Europejskiego z kandydatami na europosłów z okręgu nr 4.

– Chcemy w ten sposób umożliwić mieszkańcom Piaseczna i okolic osobiste poznanie ich ewentualnych przedstawicieli w Unii Europejskiej, stworzyć okazję do zadania im pytań, zgłoszenia swoich dezyderatów, a tym samym dokonania świadomych wyborów w czasie głosowania 26 maja – informują organizatorzy.
Drugie już spotkanie z cyklu „Kierunek Europa” odbędzie się 9 maja o godzinie 19.00. Gośćmi będą tym razem Danuta Hübner, Paweł Pudłowski i Władysław Bartoszewski
Miejscem spotkań jest Studio Besta, Piaseczno, ul. Elektroniczna 2a (wjazd od ulicy Puławskiej przez ul. Okulickiego).

inf.

UWAGA! Zmieniono termin i miejsce spotkania – odbędzie się ono 8 maja, w środę o godzinie 19.30 w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piasecznie.

5 KOMENTARZE

  • Proponuję rozliczenie złodziei gazu POciągnąć w odpowiednie miejsce!
   Czyżby koalicja się rozpadała?
   Wychodzą na wierzch przekręty?
   SUPER, chwała Kontrolerom!

 1. i 3 metry mułu? Jeszcze nigdy nie było takiej b.i.e.g.u.n.k.i. Żeby w czasie przed jednymi wyborami do eurokołchozu do Piaseczna zjeżdżało tylu kandydatów, i to na raty? Sama po-ko wysyła (po 9-tym) to będzie już 5 kandydatów! Fajnie, kiedyś to było ich widać tylko na plakatach, banerach i innych reklamach a teraz muszą popracować, można już nawet dotknąć? W dobie internetu muszą jeździć po terenie? – straszne. Widać, że pali się grunt pod nogami no ale w Piasecznie, ostoi i opoce po-ko zdawać by się mogło, że głosy same będą wpadać do urny a tu wizytacja za wizytacją. Przyjadą, facjaty zademonstrują, poklepią się po plecach, zagrzeją do głosowania a potem znowu parę lat będą ciężko zapracowani optując za acta3, 4, 5, rezolucjami przeciwko Polsce, wysokimi karami dla Polski za niechęć przyjmowania uchodźców, średnicą jabłek czy innymi ciekawymi regulacjami? Brawo! Tak trzymać! “Kierunek Europa”? Nie powinno być “Kierunek Bruksela”? Gdzie jest Polska w tym kierunku? Pewnie na szarym końcu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię