GDDKiA potwierdza: przed końcem 2019 roku pojedziemy obwodnicą Góry Kalwarii

1

GÓRA KALWARIA Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada kolejny rekordowy rok, w którym odda 490 km nowych dróg


W katalogu niemal 40 inwestycji, które mają być oddane do 31 grudnia 2019 roku na samym końcu znalazła się obwodnica Góry Kalwarii w ciągu dróg krajowych nr 50 i 79. Jednak na oddaniu dwujezdniowej szosy z Tomic do wjazdu na most przez Wisłę w Górze Kalwarii inwestycja się nie zakończy. Zadaniem wykonawcy będzie jeszcze gruntowny remont głównych ulic w mieście: Dominikańskiej, Pijarskiej, Grójeckiej, Wojska Polskiego oraz alei Wyzwolenia.

Warszawski oddział GDDKiA podaje również, że wciąż pracuje i będzie pracowała w przyszłym roku nad przygotowaniem rozbudowy drogi krajowej nr 79 pomiędzy początkiem obwodnicy Góry Kalwarii a Piasecznem.

Fot. GDDKiA

1 KOMENTARZ

  1. Chyba ktoś wie co mówi,bo np.taki pan Zieliński (na szczęście już były byrmistrz) pisał artykuły że latarmie miały zdobić,a tymczasem się poprzewracały.
    Innym razem można było przeczytać że gazony na ul.3 maja znikną i zbuduje tam parking,gazony stoją i szpecą a samochody parkują gdzie popadnie.Przy okazji rewitalizacji „skweru za milion” chyba to „Drwal” Rutowicz zapewniał że jest rura kanalizacyjna po starym CPN-ie i zrobią darmowe szczanie.
    Tymczazsem mamy poobsikiwane domy i kamienice.
    Oni wszyscy mają krótką pamięć w przeciwieństwie do nas.
    Tylko po to zamotali już drugi raz stronę internetową góra kalwaria.net by nikt nie sięgnął do archiwum i nie przypomniał im swoich obietnic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię