Nasz sąsiad wśród półfinalistów konkursu Mister Polski 2017

0

GÓRA KALWARIA Michał Szer to 22-latek z Góry Kalwarii, który znalazł się w gronie 35 półfinalistów walczących o tytuł Mistera Polski 2017

– To była chwila, całkowicie spontaniczny pomysł. Kiedy dowiedziałem się o eliminacjach do konkursu, zdążyłem na ostatni casting w kraju – powiedział nam 22-latek.
Michał Szer na swoją sylwetkę zapracował w czasie wielu godzin spędzonych na treningach w basenie. Liczący 189 cm wzrostu 21-latek jest wychowankiem pływackiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Skalar z Góry Kalwarii. Później trenował w Piasecznie, aby ostatecznie przywdziać barwy Legii Warszawa, gdzie pływał pod okiem utytułowanego Pawła Korzeniowskiego. W ubiegłym roku został brązowym medalistą mistrzostw Polski.

Aby zagłosować na Michała, wystarczy wysłać SMS o treści MISTER.29 pod numer 7168 (koszt to 1,23 zł). Głosować można do środy 14 czerwca do godz. 20.00.

Gala półfinałowa odbędzie się 14 czerwca o godz. 20.30 w hotelu Kolumna Park w Łodzi, a na żywo będzie można ją obejrzeć na kanale Misterpoland na Youtube.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię