Główne obchody Dnia Dziecka odbędą się w 31 maja, na terenie rekreacyjnym przy Orliku obok Szkoły Podstawowej przy ul. Stępkowskiego 15. Zabawa rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do wieczora.
Program wydarzenia otworzy teatrzyk dla dzieci „Król Maciuś”, po którym rozpoczną się animacje i występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się między innymi lokalni artyści, grupy taneczne oraz przedszkolaki. Nie zabraknie także koncertów i pokazów przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach.
Wieczorem uczestnicy będą mogli wziąć udział w Piana Party, a następnie w niezwykle popularnym Festiwalu Kolorów Holi. Na zakończenie organizatorzy zaplanowali dyskotekę pod chmurką.
Poza sceną na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych stref tematycznych. Miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach sportowych i zabawach ruchowych.
Przygotowano również kiermasz książek, warsztaty tworzenia biżuterii, zajęcia kreatywne, zabawy sensoryczne oraz stanowiska z zabawkami i drewnianymi grami. Organizatorzy zadbali także o bogatą ofertę gastronomiczną.
Na dzieci czekać będą dmuchańce, euro-bungee, malowanie buziek, ekologiczne tatuaże, wata cukrowa, popcorn oraz zagroda z alpakami.
Świętowanie będzie kontynuowane również 1 czerwca. W godzinach od 15.00 do 18.00 na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się Mini Dzień Dziecka dla dzieci i dorosłych.
W programie znalazły się między innymi silent disco, limbo challenge, strzelanie z łuku do bezpiecznych celów, przeciąganie liny, wyścigi w workach, cornhole, gigantyczna jenga, skakanka XXL oraz mini bilard. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z darmowego popcornu i specjalnie przygotowanych gadżetów.
Jedną z najbardziej nietypowych atrakcji będzie Mobilne Biuro Burmistrza, które pojawi się 1 czerwca przy Urzędzie Miejskim. W godzinach od 15.00 do 16.00 dzieci będą mogły wcielić się w rolę małych samorządowców.
Na najmłodszych czekać będą specjalne certyfikaty, pamiątkowe pieczątki, możliwość składania własnych „wniosków i interpelacji”, a także okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w specjalnej ramce.
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Tarczynie zapowiadają się jako jedno z największych rodzinnych wydarzeń tej wiosny. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci w różnym wieku, ale także dla rodziców i opiekunów.
Dwa dni wspólnej zabawy, koncertów, aktywności sportowych i kreatywnych warsztatów mają sprawić, że początek czerwca upłynie mieszkańcom pod znakiem radości, integracji i rodzinnej atmosfery.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz