PIASECZNO Mieszkańcy zaniepokojeni dymem dobywającym się z jednego z mieszkań przy ul. Strusiej zawiadomili straż pożarną. Gdy ratownicy przybyli na miejsce okazało się, że parkujące auta utrudniają dojazd pod wskazany adres.
Na szczęście tym razem źródłem dymu nie był pożar mieszkania, ale przypalająca się potrawa pozostawiona na kuchni. Parkując warto jednak się zastanowić czy nie tarasujemy drogi pożarowej i swoim autem nie opóźnimy interwencji strażaków.
AB/fot.WPI Taxi Piaseczno
0 0
Ten samochód DPD parkujący tak, że nie można przejechać to codzienny widok na skrzyżowaniu Bocianiej z Albatrosów... Samochodem osobowym nie można przejechać a co dopiero wozem strażackim. Ja rozumiem brak wolnych miejsc parkingowych, ale osoba kierująca tym samochodem powinna go szukać każdego ranka na parkingu policyjnym.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz