Zamknij

Coraz bliżej dużego parkingu przy stacji kolejowej

14:00, 09.06.2021
Skomentuj
LESZNOWOLA/URSYNÓW ZTM od ubiegłego roku przygotowuje się do wybudowania parkingu "Parkuj i jedź" na 138 samochodów przy stacji kolejowej Warszawa-Jeziorki. Jak wszystko dobrze pójdzie, parking zostanie oddany do użytku w przyszłym roku
W lipcu ubiegłego roku ZTM zawarł umowę na zaprojektowanie i budowę jednopoziomowego parkingu przesiadkowego przy stacji Warszawa-Jeziorki (obok ulicy Karczunkowskiej). Wykonawca ma na to 540 dni. Oprócz miejsca na samochody, na parkingu znajdzie się tam także zadaszona wiata na 40 rowerów oraz stanowisko do ładowania aut i rowerów elektrycznych. Parking ma być w założeniu doskonałym, przyjaznym miejscem przesiadkowym dla mieszkańców Ursynowa oraz powiatu piaseczyńskiego.

Na początku kwietnia tego roku podpisano aneks wydłużający do 5 lipca termin wykonania projektów budowlanych wraz z uzyskaniem wszystkich uzgodnień i pozwolenia na budowę. Pozostałe postanowienia, w tym końcowy termin oddania parkingu do użytku, pozostały bez zmian.TW

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

JelonekJelonek

0 0

To poza powiatem piaseczyńskim i poza gminą Lesznowola. Wizualizacja niezbyt ma się do stacji i wiaduktu nad torami. Poza tym mają budować trzeci pas torów dla SKM. Najwyżej się przesunie parking dalej po wybudowaniu.

21:36, 09.06.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%