Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Kolizja skutera pod Bateriami

. 13:22, 29.04.2025 Aktualizacja: 18:16, 26.10.2025
3

PIASECZNO Do kolizji z udziałem skutera doszło na rondzie przy ul. Pod Bateriami w Piasecznie. Zdarzenie miało miejsce około godziny 12:40.

[FOTORELACJA]2501[/FOTORELACJA]

Na miejsce przyjechały aż cztery radiowozy, karetka pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej.

– Otrzymaliśmy informację o kolizji skutera z samochodem osobowym – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Jednak według wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jadący na skuterze sam się przewrócił.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

adamadam

5 0

Czytam i nie wierzę w to co widzę: 4 radiowozy, 2 wozu strażackie i karetka. Do przewróconego skutera. Kto za to płaci - my wszyscy płacimy, kto zdecydował o takiej bizantyjskiej akcji - ktoś kto nie szanuje zdrowia i życia mieszkańców, nie szanuje też naszych pieniędzy. Bardzo źle się dzieje w Piasecznie. Dysponuje się ludzi i środki do błahych zgłoszeń, by chwilę później wołać śmigłowce LPR bo wszystkie środki zostały rozdysponowane na ratowanie kotków, piesków i do przewróconego skutera. Czy ktoś musi zejść z tego świata bo karetka nie dojechała, czy spali się w pożarze bo pieska z basenu trzeba wyciągnąć. Panie Łukaszu Darmofalski proszę o wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje.

15:58, 29.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

olekolek

0 0

Black Hawka nie wezwali?

08:47, 30.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

andreasandreas

0 0

Nasuwa się pytanie: Kim jest jest kierowca że przyjechały 4 radiowozy a skuterzysta sam się przewrócił ?

10:32, 30.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%