Zamknij
WAŻNE

Zmiana organizacji ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego w Piasecznie

. 15:00, 24.10.2025 Aktualizacja: 05:54, 25.10.2025
Skomentuj

PIASECZNO W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w poniedziałek 3 listopada 2025 roku w rejonie Cmentarza Komunalnego w Piasecznie zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu oraz kursowania autobusów. Zmiany obejmą linie 739 i L39, a także przywrócenie kilku przystanków w pobliżu nekropolii.

 

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych i zwiększonym ruchem w okolicach Cmentarza Komunalnego w Piasecznie, w poniedziałek 3 listopada 2025 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Zmiany obejmą linie autobusowe 739 i L39, a także uruchomienie dodatkowych przystanków w rejonie cmentarza.

Zmiany w kursowaniu autobusów

Linia 739

Autobusy zostaną skierowane na trasę zmienioną:

  • METRO WILANOWSKA – … – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – LAMINA [01] (Piaseczno)

oraz w kierunku przeciwnym:

  • LAMINA [02] (Piaseczno) – Okulickiego – Julianowska – … – METRO WILANOWSKA.

Linia będzie kursować zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy.

 

Linia L39

Trasa zostanie zmieniona w następujący sposób:

  • DĄBRÓWKA – … – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Puławska – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Nowa – … – SZPITAL (Piaseczno)

oraz w drodze powrotnej:

  • SZPITAL (Piaseczno) – … – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska – … – DĄBRÓWKA.

Kursowanie tej linii również będzie odbywać się według specjalnego rozkładu jazdy.

 

Uruchomienie dodatkowych przystanków

W związku ze zmianą tras autobusów, wznawia się funkcjonowanie kilku przystanków w rejonie ulic Okulickiego i Julianowskiej:

  • LAMINA [01] – ul. Okulickiego, przed skrzyżowaniem z ul. Puławską (kierunek zachodni):
  • przystanek „dla wysiadających” dla linii 739,
  • przystanek „stały” dla linii L39.

 

  • LAMINA [02] – ul. Okulickiego, za skrzyżowaniem z ul. Puławską (kierunek wschodni):
  • przystanek „dla wsiadających” dla linii 739,
  • przystanek „stały” dla linii L39.

 

  • JULIANOWSKA–CMENTARZ [03] – ul. Okulickiego, za skrzyżowaniem z ul. Julianowską (kierunek zachodni):
  • przystanek „stały” dla linii 739 i L39.

Zawieszenie przystanków

W czasie obowiązywania zmian zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków JULIANOWSKA–CMENTARZ [01] i [02].

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%