Projekt obejmuje odcinek od skrzyżowania z ul. Postępu i Mazowieckiej w Bobrowcu do skrzyżowania z ul. Danuty Siedzikówny „Inki” w Piasecznie. Planowana inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się zarówno kierowców, jak i pieszych oraz rowerzystów.
Przedstawiona koncepcja zakłada budowę ciągu pieszo-rowerowego na całym odcinku drogi, wykonanie odwodnienia, przebudowę chodników oraz usunięcie kolizji z projektowanym układem drogowym. Inwestycja ma uporządkować infrastrukturę i dostosować ją do rosnącego ruchu w tej części gminy.
Konsultacje społeczne prowadzone są w formie zbierania opinii i uwag do projektu. Mieszkańcy mogą je przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres [email protected] do 10 kwietnia 2026 roku.
Starostwo zapowiada, że wszystkie nadesłane opinie zostaną przeanalizowane, a uzasadnione uwagi trafią do projektanta w celu dalszego rozpatrzenia i ewentualnego uwzględnienia w dokumentacji projektowej.
Po zakończeniu konsultacji i analizie zgłoszonych propozycji możliwe będzie dopracowanie ostatecznego kształtu inwestycji. Celem projektu jest stworzenie nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej, odpowiadającej potrzebom mieszkańców Piaseczna i Bobrowca.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz