W budynku mieszkalnym przy ul. Anny Walentynowicz w Konstancinie doszło do pożaru. Na miejsce zdarzenia skierowano służby ratunkowe, które podjęły działania gaśnicze oraz zabezpieczyły teren.
Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej dwie osoby opuściły budynek o własnych siłach. Jak poinformowano, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Ogień objął wyposażenie mieszkania – spaleniu uległy meble znajdujące się wewnątrz lokalu. Okoliczności powstania pożaru będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.



Sytuacja została opanowana, a miejsce zdarzenia zabezpieczono.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz