Pierwszy etap obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Spacerową w Kamionce do skrzyżowania z ul. Główną w Uwielinach. Na tym fragmencie droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu, z wyjątkiem dojazdu do posesji. Utrudnienia rozpoczną się 4 maja 2026 roku i potrwają do końca roku.
Dla kierowców wyznaczono objazd prowadzący przez Jaroszową Wolę (ul. Główna), następnie Piskórkę (ul. Słoneczna), aż do Uwielin.
Drugi etap inwestycji obejmie kolejny odcinek w Uwielinach – od skrzyżowania z ul. Główną do rejonu ulic: Słonecznej, Szlacheckiej i Dębowej. W tym miejscu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, który ma obowiązywać do wiosny 2027 roku.
Dodatkowo wykonawca informuje, że w związku z robotami bitumicznymi w wybranych dniach czerwca, lipca oraz września mogą pojawić się okresowe, bardziej rygorystyczne ograniczenia w ruchu.
Władze apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do tymczasowego oznakowania drogowego. Organizatorzy zapewniają, że będą na bieżąco informować mieszkańców o postępach prac oraz ewentualnych zmianach w organizacji ruchu.
Remont DW 683 to jedna z kluczowych inwestycji drogowych w regionie, która – mimo przejściowych utrudnień – ma znacząco poprawić komfort i bezpieczeństwo podróżowania w przyszłości.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz