- Spotykamy się w tym roku na malarskim plenerze po raz pierwszy, ale nie ostatni - zapowiedziała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, Jolanta Walentyna Sobolewska. - Dziś malujemy staw, gdy uzbiera nam się więcej prac to zorganizujemy wystawę i wernisaż.
Rodzice malujących dzieci porozkładali kocyki, nad stawem porozstawiano sztalugi, niektórzy wybrali rysowanie na chodniku. Zarówno dorosłym jak i dzieciom pomocy w przygotowaniu prac mogą udzielić instruktorzy - plastycy. Organizatorzy zapewnili materiały plastyczne.
0 0
Sympatyczna impreza ze świetnym zespołem z bardzo dobrym wokalistą.
0 0
Wreszcie coś się dzieje w Mysiadle. To miejsce ma potencjał na fajne imprezy :)
0 0
Pamiętam, że kiedyś w Mysiadle odbywały się kulturalne imprezy plenerowe.
Byłoby dobrze, gdyby ta tradycja powrciła i zagościła na dobre.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz