Płonie hala w Szymanowie! [AKTUALIZACJE]

0

GÓRA KALWARIA Do pożaru hali warsztatowej doszło przy ul. Alternatywy 9 w Szymanowie. Płomienie objęły już dach hali należącą do firmy Mabau Polska Sp. z o. o.

Na miejsce przyjeżdżają kolejne zastępy straży pożarnej z całego powiatu. W tej chwil nie wiadomo jeszcze czy w hali mogą znajdować się substancje łatwopalne. Na miejscu jest już podnośnik, strażacy zlokalizowali w hali płonący olej, od którego zaczęły się rozprzestrzeniać płomienie. Sytuacja zdaje się być już opanowana, strażakom udało się opanować żywioł i zapobiec rozprzestrzenieniu się pożaru. Z naszych informacji wynika, że nikt nie został poszkodowany.

godz. 16.30
Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15.55, na miejscu jest łącznie 15 zastępów straży pożarnej, w tym podnośnik i drabina – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w PiasecznieWewnętrz hali płonęło rozlewisko oleju na powierzchni ok. 200 m kw. W tej chwili pożar jest już opanowany, na olej podawane są prądy piany. Sprawdziliśmy też czy ogień nie przedostał sie na sąsiadujący budynek biurowy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię