Poszukiwani przez policję

4

PIASECZNO Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Piaseczna publikują wizerunki mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży karty płatniczej i wykonanie kilku transakcji na łączną kwotę ponad 5 000 złotych.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 28 marca starszy mężczyzna wychodząc z jednego z supermarketów zauważył przeciętą oponę w swoim samochodzie. W trakcie wymiany koła z portfela pozostawionego w aucie skradziono mu kartę płatniczą.
Jeszcze tego samego dnia skradzioną kartą dokonano wypłat z bankomatów, oraz zakupiono markowe ubrania, okulary i perfumy. Łącznie dokonano wypłat na ponad 5 000 złotych.
Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna zdecydowali o publikacji wizerunków mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży karty, zarejestrowanych przez kamery monitoringu.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości oraz miejsca pobytu prosimy o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 213 lub mailowo oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

KPP

4 KOMENTARZE

  1. Eto Kavkaz.

    Ginie sama karta, a portfel z innymi dokumentami i pieniędzmi nietknięty. Złodziej grzebie w portfelu w poszukiwaniu karty, gdy właściciel stoi obok… A do tego jeszcze na karcie miał zapisany długopisem PIN?
    Brzmi to co najmniej nieprawdopodobnie. Prędzej mu tę kartę skopiowali.

  2. Wyglądają jak tacy Gruzini co jeździli wieczorem ciemnym autem koło stawu w Mysiadle i koło Auchan. Podrywali tylko wtedy młode dziewczyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię