Rozstrzygnięto konkurs plastyczny “25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

PIASECZNO 3 czerwca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.


Jury w składzie:

  1. Katarzyna Paprocka – Przewodnicząca składu Jury, Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego;
  2. Maciej Michalski – Sekretarz Powiatu Piaseczyńskiego, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, współpracownik-rysownik „Tygodnika Solidarność”;
  3. Agnieszka Pindelska – Kierownik Biura Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Piasecznie;
  4. st. kpt. Łukasz Darmofalski – Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie;
  5. Barbara Jankowska – pracownik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie

postanowiło nagrodzić prace plastyczne następujących autorów:

1) Grupa I – autorzy w wieku od 6. do 9 r.ż.:

miejsce I – Michał Malecki – Zespół Szkół Publicznych im. ks. Jana Twardowskiego
w Chylicach, 05-510 Konstancin-Jeziorna, Chylice, ul. Dworska 2;

miejsce II – Gabriela Kęsik – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalawarii, 05-530 Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 3;

miejsce III –  Julia Chmielewska – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
w Czachówku, 05-530 Góra Kalwaria, Czachówek, ul. Główna 56;

Wyróżnienia w grupie I:

1) Bartosz Kołaciński – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Stępkowskiego
w Tarczynie, 05-555 Tarczyn, ul. Stępkowskiego 15;

2) Grupa II – autorzy w wieku od 10. do 13 r.ż.:

miejsce I – Emilia Trochim – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalawarii, 05-530 Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska;

miejsce I – Zuzanna Litwińska – Zespół Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornej,
05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Żeromskiego 15;

miejsce II – Stefan Szczepek – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalawarii, 05-530 Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska;

miejsce III – Mateusz Łopata – Zespół Szkół w Coniewie im. Władysława Stanisława Reymonta, 05-530 Góra Kalwaria, Coniew 28;

Wyróżnienia w grupie II:

1.) Samanta Kośmińska – Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji, 05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 40-42;

3) Grupa III:

miejsce I – Patrycja Sadkowska – Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych
w Mrokowie im. ks. Jana Twardowskiego, 05-552 Wólka Kosowska, ul. Marii Świątkiewicz 2A;

miejsce II – Małgorzata Włodarczyk – Zespół Szkół nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego
w Konstancinie –Jeziornej, 05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 57;

miejsce III – Michał Respondowski – IV Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie, 05-500 Piaseczno, ul. Chyliczkowska 17;

Wyróżnienia w grupie III:

1.) Kinga Domagalska – Gimnazjum im. Orła Białego w Brześcach, 05-507 Słomczyn, ul. Wilanowska 55;
2.) Wiktoria Grzęda – Zespół Szkół w Coniewie im. Władysława Stanisława Reymonta, 05-530 Góra Kalwaria, Coniew 28;
3.) Wiktoria Krupa – Zespół Szkół w Coniewie im. Władysława Stanisława Reymonta, 05-530 Góra Kalwaria, Coniew 28;
4.) Zuzanna Reterska – Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych
w Mrokowie im. ks. Jana Twardowskiego, 05-552 Wólka Kosowska, ul. Marii Świątkiewicz 2A;
5.) Yuting Shen – Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mrokowie
ks. Jana Twardowskiego, 05-552 Wólka Kosowska, ul. Marii Świątkiewicz 2A;

4) Grupa IV – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, oddziałów integracyjnych:

miejsce I – Karolina Łukasik – Zespół Szkół Specjalnych w Łbiskach, 05-502 Piaseczno, Pęchery, ul. Bolesława Chrobrego 83;

miejsce II – Natalia Dudek – Zespół Szkół Specjalnych w Łbiskach, 05-502 Piaseczno, Pęchery, ul. Bolesława Chrobrego 83;

miejsce III – Kacper Dzwonkowski – Zespół Szkół Specjalnych w Łbiskach,
05-502 Piaseczno, Pęchery, ul. Bolesława Chrobrego 83.

Przed laureatami jeszcze kolejny, centralny etap konkursowych zmagań. Jego wyniki znane będą 7 czerwca.

źródło: piaseczno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię