Rusza kino plenerowe w Piasecznie

1

PIASECZNO W lipcowe i sierpniowe piątkowe wieczory będziemy mieli okazję zobaczyć w filmy pod chmurką. Lipcowe seanse na skwerze Kisiela będą wyświetlane o godzinie 21.30, natomiast sierpniowe o godzinie 21.00. Wstęp wolny.

Filmy, które zaprezentowane będą podczas kolejnych pokazów wakacyjnego kina plenerowego, zostały wybrane w internetowym głosowaniu przez mieszkańców. W ankiecie wzięło udział 1047 osób. Kino Plenerowe odbędzie się na skwerze Kisiela w Piasecznie. Profesjonalne pokazy pod chmurką, będą odbywały się każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 1 lipca, aż do 26 sierpnia 2022 roku. Zaplanowanych jest 9 projekcji. Podczas 8. pokazów, będą wyświetlone filmy wybrane przez mieszkańców w ramach głosowania, natomiast w ostatni piątek sierpnia zostanie wyświetlony film ukraiński, w ramach akcji “Poznajmy się – piaseczyńskie spotkania z Ukrainą“.

POKAZY FILMÓW KINO PLENEROWE W PIASECZNIE:
LIPIEC 2022, godz. 21.30
1 lipca – La La Land
8 lipca – Green Book
15 lipca – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
22 lipca – Zanim się pojawiłeś
29 lipca – Małe kobietki
SIERPIEŃ 2022, godz. 21.00
5 sierpnia – Był sobie pies
12 sierpnia – Zwariować ze szczęścia
19 sierpnia – Narodziny Gwiazdy
26 sierpnia – Pracuję na cmentarzu

1 lipca, godz. 21.30 zobaczymy LA LA LAND Musical/Romans, 128 min, 2016, reż. Damien Chazelle, Hongkong / USA
Historia miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki oraz ich pogoni za marzeniami w „Mieście Aniołów”. Zdobywca Oskara dla najlepszego reżysera i najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

 

Źródło: piaseczno.eu

1 KOMENTARZ

  1. W obecnej sytuacji, kiedy trzeba integrować się z napływową ludnością ukraińską, zapoznawać się z ukraińską kulturą i historią przyjaźni ukraińsko-polskiej, zamiast jakichś głupawych filmików należałoby przede wszystkim pokazać widowni film W. Smarzowskiego pt. „Wołyń”.

    Warto byłoby go pokazać nawet parę razy, bo na zaprzyjaźnionej Ukrainie film ten jest zakazany.
    Jak już mamy przysposabiać przybyszów z Ukrainy do osiedlenia się w Polsce, a może i nawet do stworzenia jakiegoś wspólnego państwa, to warto byłoby zapoznać ich z naszą wspólną historią. Pojedynczy seans mogliby przegapić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię