Spotkanie z Renatą Kosin

0

GÓRA KALWARIA Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii zaprasza na spotkanie autorskie z Renatą Kosin, które zostanie zorganizowane w ramach projektu „Słuchaj Kultury”. Patronem medialnym wydarzenia jest Kurier Południowy

Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 sierpnia o godzinie 17 w Filii w Baniosze w czytelni biblioteki (ul. Puławska 9, Baniocha). Renata Kosin to polska pisarka – autorka wielu powieści społeczno-obyczajowych, prowincjuszka i jednocześnie roztargniona marzycielka, która uwielbia poznawać ludzi, chociaż nie przepada za wielkomiejskim zgiełkiem. Pisarka nade wszystko ceni sobie spokój, ład oraz dobrą organizację, a główną cechą jej twórczości jest zamiłowanie do tajemnic i trudnych zagadek.

Do najpopularniejszych powieści autorstwa Renaty Kosin należą: „Wszystko będzie dobrze”, „Sekret zegarmistrza”, „Nić Archany”, „Tatarka”, „Bluszcz prowincjonalny”, „Słowiański amulet”, „Dzwonki, gwiazdki i słomki”, „Zapach fiołków”, „Promyk nadziei”, „Tajemnice Luizy Bein”, „Mimo wszystko Wiktoria” i „Dziecko z mgły”. Najnowsza książka autorki „Własny kawałek nieba” opisuje z kolei historię Amelii – marzycielki, która znajduje srebrny wisiorek w kształcie anielskiego skrzydła z tajemniczym napisem. Czy to sprawi, że Amelia odnajdzie swój kawałek nieba?

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię