W Piasecznie otworzy się pierwsza w Polsce Żabka Drive

1

PIASECZNO Pod koniec października przy ul. Puławskiej 44D otworzy się Żabka Drive. Sprzedaż będzie odbywała się zarówno z okienka jak i standardowo wewnątrz sklepu

Sklep w formule Drive został stworzony z myślą o zmotoryzowanych klientach sieci. Zakupy ze strefy Żabka Café będzie można robić bez wysiadania z samochodu. Nowy koncept będzie dostosowany zarówno do potrzeb podróżnych, jak i stałych klientów, którzy np. jadąc do pracy będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty gastronomicznej.

We wnętrzu sklepu wydzielono także strefę ze stolikami, w której klienci będą mogli zjeść posiłek, odpocząć w trakcie podróży, podładować telefon albo wygodnie popracować.
W Żabce Café będą oferowane przekąski, kawy na bazie mleka owsianego, shake w 3trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym oraz lody włoskie z automatu w tych samych smakach. Przy sklepie będzie 7 miejsc postojowych.

Otwarcie piaseczyńskiego Żabka Drive zbiega się z 25-leciem marki Żabka. Pierwszy sklep z charakterystycznym rysunkiem płaza na żółtym tle w logo został otwarty 14 października 1998 r. w Swarzędzu pod Poznaniem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię