Wypadek na 79! Samochód w rowie [AKTUALIZACJA]

0

PIASECZNO – Wypadek na drodze nr 79 – poinformowała nas Czytelniczka Ola. – W Pilawie samochód wpadł do rowu – chwilę później zdjęcie nadesłała Anna. 

– Radiowóz jest w drodze na miejsce wypadku – usłyszeliśmy od nadkom. Jarosława Sawickiego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Nieoficjalnie udało nam się ustalić przebieg zdarzenia. Prawdopodobnie ford i toyota jechały w stronę Góry Kalwarii. Toyota uderzyła w tył forda, i wpadła na przeciwległy pas ruchu, najpierw zawadzając o zmierzającego w stronę Piaseczna lexusa, a następnie wpadła do rowu.

godz. 20.11
– W kierunku Piaseczna jest ruch wahadłowy – poinformował nas przed chwilą kom. Jarosław Sawicki dodając, że do kolizji doszło najprawdopodobniej na skutek urwania się koła jednego w jednym z samochodów.

11.01.2018
– W moim aucie koło się nie urwało – opowiada kierowca toyoty. – Samochód może nie porusza się idealnie bo amortyzator i wahacz są krzywe od uderzenia. Wpadłem w poślizg chciałem uniknąć uderzenia z fordem i zjechalem na przeciwny pas gdyż widziałem że lexus stoi ale przyczepności nie było i uderzylem w lexusa i wpadlem do rowu

AB

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię