Białorusin, Węgier, dwa bratanki… Kto prowadził auto? Obaj pod wpływem alkoholu

0

PIASECZNO Wczoraj wieczorem doszło do wypadku na drodze krajowej 79 w Pilawie, nieopodal skrętu na Zalesie Górne. Jedna osoba została poszkodowana, droga przez kilka godzin była wyłączona z ruchu, policja wyznaczyła objazdy

Citroen wpadł w poślizg podczas hamowania i postawiło go bokiem, a bmw jadące w stronę Góry trafiło go – opowiada świadek wypadku, który akurat w tej chwili zatrzymał się na światłach przy skręcie na Zalesie.

Kierujący pojazdem marki Citroen Jumper zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki BMW – uzupełniają przebieg zdarzeń policjanci.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, karetka i policja. Pasażerkę bmw zabrano do szpitala, a dwóch mężczyzn jadących citroenem jumperem policja zakuła w kajdanki i zabrała na komendę.

Są to dwaj obcokrajowcy i jak wykazało badanie, obaj byli pod wpływem alkoholu. 38-letni obywatel Węgier miał 1,7 promila, a jego 33-letni białoruski kolega 0,4 promila.

Który z nich prowadził auto? Tego niestety policjantom nie udało się jeszcze ustalić.
– W tej sprawie będę prowadzone czynności – zapowiada asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię