Gminna skarbnik została przesłuchana przez prokuraturę

4

LESZNOWOLA Wczoraj Prokuratura Okręgowa w Warszawie przesłuchała skarbnik Lesznowoli Elżbietę Obłuską. Rozmowa dotyczyła głównie umarzania podatków firmom prowadzącym działalność na terenie gminy


Pani skarbnik spędziła w prokuraturze około dwóch godzin, a następnie wróciła do pracy w urzędzie. Tym samym nieprawdziwe okazały się plotki, że również Elżbieta Obłuska otrzymała zakaz pełnienia obowiązków służbowych.
– To bzdura, nie otrzymałam od prokuratora żadnego zakazu – mówi pani skarbnik.
Mimo że Elżbieta Obłuska nadal normalnie pracuje nie ukrywa, że chce jak najszybciej przejść na emeryturę.
– Wybieram się na nią już od 14 lat, złożyłam pięć podań, które potem wycofywałam – mówi. – Teraz jednak czuję, że nadszedł właściwy moment na podjęcie tej decyzji.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Wzruszają mnie te ckliwe histroryjki, jak to kolejni urzędnicy naszej gminy, pomimo stawianych im zarzutów wciskają kit o swoim zaangażowaniu i poświęceniu w walce o dobro mieszkańców. Narazie to mamy 110 mln długu, najwyższe opłaty za wywóz śmieci, nieczynne w tym roku lodowisko, żenujący poziom inwestycji i totalną olewkę mieszkańców, bo urzędnicy robią to co robią i nikogo o zdanie nie pytają. Powinniśmy to zmienić w referendum, bo ja osobiście jestem załamany poziomem demokracji w naszej gminie.

  2. Marcin A nie zauważyłeś jak w ostatnich 10 latach rozwinęła się gmina? Skąd chodniki, przystanki, szkoła itp.?? Nie no skąd mogłeś zauważyć? Ile czasu tu mieszkasz,?

  3. Mieszkam tu od wielu, wielu lat no i właśnie nie zauważyłem. Poziom inwestycji w naszej gminie to jakaś kpina. Naprawdę dużo podróżuję po Polsce i przygląm się działaniom innych samożądów. Jeśli uważasz, że u nas jest tak cudownie to zapoznaj się z ustawą samorządową, tam dowiesz się jaki jest max poziom zadłużenia, wtedy szybciutko się zorientujesz, że naszej gminie grozi zarząd komisaryczny. Jesteśmy w pierwszej 10 najbardziej zadłużonych gmin w Polsce i właśnie na podstawowe inwestycje brakuje pieniędzy, mamy gigantyczne zadłużenie, najwyższe opłaty za wywóz śmieci, a prokuratura stawia zarzuty kolejnym naszymy geniuszom ekonomii. Napewno piszesz o Lesznowoli? Czy o jakiejś przypadkowej gminie w Polsce, z których znakomita większość w poziomie zarządzania bije nas na łeb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię