Samorząd

Zamknij
WAŻNE

Gminna skarbnik została przesłuchana przez prokuraturę

16:00, 25.10.2019 Aktualizacja: 10:39, 24.10.2025
Skomentuj Gminna skarbnik została przesłuchana przez prokuraturę
LESZNOWOLA Wczoraj Prokuratura Okręgowa w Warszawie przesłuchała skarbnik Lesznowoli Elżbietę Obłuską. Rozmowa dotyczyła głównie umarzania podatków firmom prowadzącym działalność na terenie gminy
Pani skarbnik spędziła w prokuraturze około dwóch godzin, a następnie wróciła do pracy w urzędzie. Tym samym nieprawdziwe okazały się plotki, że również Elżbieta Obłuska otrzymała zakaz pełnienia obowiązków służbowych.

- To bzdura, nie otrzymałam od prokuratora żadnego zakazu - mówi pani skarbnik.

Mimo że Elżbieta Obłuska nadal normalnie pracuje nie ukrywa, że chce jak najszybciej przejść na emeryturę.

- Wybieram się na nią już od 14 lat, złożyłam pięć podań, które potem wycofywałam - mówi. - Teraz jednak czuję, że nadszedł właściwy moment na podjęcie tej decyzji.TW

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

tradycjonalny tradyctradycjonalny tradyc

0 0

W gminie jak w rodzinie... Może wspólna cela ???

21:53, 25.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinMarcin

0 0

Wzruszają mnie te ckliwe histroryjki, jak to kolejni urzędnicy naszej gminy, pomimo stawianych im zarzutów wciskają kit o swoim zaangażowaniu i poświęceniu w walce o dobro mieszkańców. Narazie to mamy 110 mln długu, najwyższe opłaty za wywóz śmieci, nieczynne w tym roku lodowisko, żenujący poziom inwestycji i totalną olewkę mieszkańców, bo urzędnicy robią to co robią i nikogo o zdanie nie pytają. Powinniśmy to zmienić w referendum, bo ja osobiście jestem załamany poziomem demokracji w naszej gminie.

13:45, 28.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BB

0 0

Marcin A nie zauważyłeś jak w ostatnich 10 latach rozwinęła się gmina? Skąd chodniki, przystanki, szkoła itp.?? Nie no skąd mogłeś zauważyć? Ile czasu tu mieszkasz,?

23:54, 29.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinMarcin

0 0

Mieszkam tu od wielu, wielu lat no i właśnie nie zauważyłem. Poziom inwestycji w naszej gminie to jakaś kpina. Naprawdę dużo podróżuję po Polsce i przygląm się działaniom innych samożądów. Jeśli uważasz, że u nas jest tak cudownie to zapoznaj się z ustawą samorządową, tam dowiesz się jaki jest max poziom zadłużenia, wtedy szybciutko się zorientujesz, że naszej gminie grozi zarząd komisaryczny. Jesteśmy w pierwszej 10 najbardziej zadłużonych gmin w Polsce i właśnie na podstawowe inwestycje brakuje pieniędzy, mamy gigantyczne zadłużenie, najwyższe opłaty za wywóz śmieci, a prokuratura stawia zarzuty kolejnym naszymy geniuszom ekonomii. Napewno piszesz o Lesznowoli? Czy o jakiejś przypadkowej gminie w Polsce, z których znakomita większość w poziomie zarządzania bije nas na łeb

09:55, 30.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%