Kolizja trzech aut. Niedźwiedź wtargnął na jezdnię

7

KONSTANCIN-JEZIORNA Do zderzenia trzech aut bmw, mercedesa i toyoty doszło koło północy. Wezwani na miejsce policjanci w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia usłyszeli, że powodem kolizji było przebiegające przez ulicę zwierzę. Uczestnicy zgodnie poinformowali, że był to niedźwiedź.


W miejscowości Parcela doszło do niecodziennej międzynarodowej kolizji. Kierowca toyoty, obywatel Ukrainy (34 lata) uderzył w jadącego przed nim mercedesa kierowanego przez Uzbeka (25 lat). Ten zaś wjechał w tył bmw prowadzonego przez mężczyznę z Ukrainy (lat 29).
Wszyscy panowie byli zgodni co do tego, że powodem kolizji był niedźwiedź, który wtargnął na jezdnię. Mundurowi nie dali wiary takiemu tłumaczeniu – powszechnie wiadomo, że na Mazowszu niedźwiedzie nie żyją na wolności.

Jeden z mężczyzn trafił do celi

Mężczyźni oświadczyli, że się nie znają, ale policja nie wyklucza iż całe zdarzenie może być próbą wymuszenia odszkodowania. Jeden z kierowców został zatrzymany, sprawa ma charakter rozwojowy.

Czytaj też:

7 KOMENTARZE

  1. Nieświeć. Może to było nieświeć. Jak auto BógMnieWybrał bixenony HID holograficzne to załamały promień luminescencyjny i ukazał się dziki zwierz. Normalna sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię