Nowa jakość treningu EMS w Piasecznie!

0
art. promocyjny

PIASECZNO Studio Synergy Piaseczno ul. Kilińskiego już działa! To pierwsze wyspecjalizowane studio z treningiem EMS w tym mieście pod bandem Studio Synergy!

Trening EMS to jedna z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć efekty w wyjątkowo krótkim czasie -sesja treningowa trwa tylko 20 minut. Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje oraz wzmacnia mięśnie głębokie. Trening zawsze odbywa się pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego.

– Ogromne zainteresowanie na skrzynce mailowej i liczne telefony świadczą o tym, że Piaseczno potrzebowało treningów EMS! Bardzo się cieszę, że wywołaliśmy takie duże poruszenie w Piasecznie. – mówi Asia instruktorka Studio Synergy z Piaseczna. – Przestrzeń treningowa w Piasecznie ma charakter butikowy. – Co daje komfort ponieważ trenujemy w bardzo wąskim gronie maksymalnie dwie osoby. – dodaje Asia.

ul. Jana Kilińskiego 20, Piaseczno, tel. +48 573 259 111

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię