Nowoczesna Przychodnia, nowoczesne usługi w Grapie

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Przychodni Grapa na mapie Konstancina-Jeziorny istnieje od bardzo wielu lat. Od kilku miesięcy lekarze przyjmują pacjentów w nowoczesnych gabinetach na przestrzeni około 650 m kw. Przychodnia postawiła na rozwój, nowoczesne usługi w nowoczesnym wnętrzu. O placówce opowie dr Marek Rychlik Dyrektor Medyczny Przychodni Grapa


 

 

Panie doktorze, Przychodnia Grapa od kilku miesięcy mieści się w nowoczesnym budynku Faktoria, jak Pan ocenia tę zmianę?

dr Marek Rychlik Dyrektor Medyczny: powierzchnię około 220 metrów w dotychczasowym parterowym budynku zamieniliśmy na około 650 metrów w nowoczesnym biurowcu w doskonałej lokalizacji – to cieszy zarówno nas jak i naszych pacjentów. Zyskaliśmy przestrzeń o której od dawna marzyliśmy, co pozwala na rozwój nowoczesnych usług.

Jakie zatem usługi medyczne świadczy Przychodnia Grapa?

dr Marek Rychlik Dyrektor Medyczny: Opowiem tu zaledwie o kilku usługach, choć oferujemy prawie pełną specjalistkę. W przychodni odbywają się konsultacje chirurga naczyniowego wraz z badaniami dopplerowskimi (USG Dopplera), konsultacje kardiologiczne wraz z Echem serca oraz badaniami holterowskimi. W przychodni wykonujemy pełną medycynę pracy wraz z psychotechniką, badaniem widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie. Odbywają się konsultacje chirurgiczne wraz z drobnymi zabiegami chirurgicznymi, jak usunięcia kaszaka, tłuszczaka, włókniaka z oceną histopatologiczną pobranego materiału. W przychodni można wykonać badania słuchu, dobrać aparat słuchowy, wykonać badania do prawa jazdy, wykonać biopsję tarczycy, biopsję sutków, skorzystać z konsultacji u lekarza sportowego, okulisty i wielu innych specjalistów.

CZYTAJ TAKŻE:  Muszę – czy chcę.

Czy w Przychodni Grapa odbywają się szczepienia p/COVID-19?

dr Marek Rychlik Dyrektor Medyczny: tak, świadczymy różne usługi około-covidowe. Pacjent może u nas wykonać test z krwi żylnej określający przeciwciała Koronawirusa SARS-CoV-2 neutralizujące anty-S, ilościowo. Ten test jest wykonywany w celu potwierdzenia zakażenia przebytego w przeszłości lub określenia odpowiedzi po szczepieniu przeciw Covid-19. Może wykonać szybki test na przeciwciała z krwi z palca (czas oczekiwania na wynik to 10 min). Szczepimy pacjentów wszystkimi dostępnymi szczepionkami przeciwko COVID-19. Aby zaszczepić jak największą część populacji, w Przychodni Grapa pacjentów kwalifikują zarówno lekarze jak i pielęgniarki. Szczepienia odbywają się kilka razy w tygodniu.

CZYTAJ TAKŻE:  Muszę – czy chcę.

Zachęcam całe rodziny do korzystania z bezpłatnej opieki w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
Deklarację można złożyć za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta lub wysyłając e-mail do przychodni.

Dziękuję za rozmowę. Artykuł służy do celów informacyjnych.

Przychodnia Grapa
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel. 22 717 40 03 lub 01

www.przychodniagrapa.pl