Otworzyła się nowa restauracja z burgerami

0

PIASECZNO Na terenie Planety Zalesie w Zalesiu Górnym przy ul. Wczasowej 1 została otwarta serwująca burgery restauracja The Burgers. W tym samym miejscu uruchomiono też włoską restaurację Popolo Pizza&Pasta


Nowa restauracja z burgerami to sieciówka, wchodząca w skład grupy Sfinks Polska. Lokal działa na terenie parku rozrywki i edukacji Planeta Zalesie przy ul. Wczasowej 1. Razem z The Burgers, w tym samym miejscu, franczyzobiorca uruchomił restaurację Popolo Pizza & Pasta. To również sieć współpracująca ze Sfinksem w ramach oferty kuchni włoskiej. W lokalu znajduje się 60 miejsc dla gości, dodatkowe 40 miejsc stworzono w klimatycznym ogródku. Dla dzieci przygotowano strefę zabaw oraz dedykowane menu dziecięce. Restauracja organizuje również przyjęcia i imprezy dla grup.
Planeta Zalesie to kultowe i chętnie odwiedzane miejsce, zwłaszcza przez rodziny z dziećmi, więc zarówno The Burgers jak i Popolo wpisują się swoją ofertą oraz konceptem w klimat tego parku – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy marka The Burgers.
W menu The Burgers w Zalesiu Górnym znajdziemy cztery rodzaje burgerów: klasyczny, cheese, wypas oraz wege – z boczniakami i warzywami. Ich ceny kształtują się w granicach 30 zł.
Do tego można zamówić frytki, guacamole i salsą, bekonem czy boczniakami. Karta dań Popolo to propozycje dla wielbicieli kuchni włoskiej. Króluje w niej pizza i makarony. Ceny zaczynają się od 27 zł za klasyczną margheritę. Obydwa lokale otwarte są codziennie od 12 do 20.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię