[FOTORELACJANOWA]2483[/FOTORELACJANOWA]
Na miejsce zdarzenia w tym samym czasie przyjechała karetka pogotowia i straż pożarna. – Nie udzielaliśmy poszkodowanemu pierwszej pomocy, trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został zabrany do szpitala – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.
W tej chwili nie znamy okoliczności wypadku. Z zapytaniem zwróciliśmy się do Komendy Stołecznej Policji, czekamy na odpowiedź.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz