Zamknij

Popisy na parkingu. Ten drift słono kosztował

10:00, 27.03.2025
Skomentuj

PIASECZNO Policjanci z drogówki ponownie interweniowali wobec kierowcy, który traktował parking jako tor wyścigowy.

22-letni obywatel Ukrainy, nie zważając na bezpieczeństwo innych, popisywał się driftowaniem na MOP Mieszkowo. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych. To jednak nie koniec jego problemów – okazało się, że od grudnia 2024 roku nie posiada prawa jazdy.

Policjanci wielokrotnie spotykali się z przypadkami, gdy kierowcy organizowali nielegalne „pokazy” driftowania na parkingach przy centrach handlowych i miejskich targowiskach. Takie zachowania nie tylko są niezgodne z przepisami, ale również stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Tym razem nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 22-latek, który postanowił sprawdzić swoje umiejętności na parkingu przeznaczonym dla kierowców ciężarówek odpoczywających w trasie.

Surowe konsekwencje

Podczas kontroli policjanci szybko ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy od grudnia ubiegłego roku. Jego zachowanie spotkało się z natychmiastową reakcją funkcjonariuszy – za driftowanie na parkingu otrzymał mandat w wysokości 5000 złotych, a dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień. Dokumentacja w tej sprawie trafiła do piaseczyńskiego sądu, który zdecyduje o dalszych konsekwencjach.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

MariaMaria

2 0

To co jeszcze robi w Polsce. Niech jedzie do siebie na wojnę i niech się popisuje.

12:20, 27.03.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Stary Brooklyn;) Stary Brooklyn;)

0 0

Bezpieczniej i lepiej na jakimkolwiek pustym parkingu niż na ulicy!!!
A co do tego akurat kierowcy, to do siebie niech bokiem jak najszybciej *%#)!&

10:05, 28.03.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%