- Wewnątrz przebywały prawdopodobnie osoby bezdomne - informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. - Dwie opuściły budynek przed przyjazdem straży, jedna została wyprowadzona przez strażaków, odnaleziono też drugą osobą i wyprowadzono z budynku. Obie osoby są przytomne, pod opieką strażaków, czekamy na przyjazd karetki pogotowia.
0 0
Jaki pustostan? Przecież ten budynek był zamieszkały. Nie wiem, czy przez właścicieli, czy niezgodnie z prawem, ale tam codziennie ktoś był i normalnie żył. W zeszłym roku gmina chyba nawet podstawiała kontener i mieli uporządkować teren wokół domu.
0 0
Bezdomny to taki ktoś, że jak już znajdzie pustostan to go sfajczy. Żeby być bezdomnym.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz