Zamknij

Pożar w tunelu POW. Droga zablokowana, korki na Ursynowie

20:50, 29.01.2025 Aktualizacja: 21:43, 29.01.2025
Skomentuj

W tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy (POW) doszło do pożaru ciężarówki. Zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 19 na jezdni w kierunku Poznania. W wyniku pożaru przejazd trasą S2 w obu kierunkach został całkowicie zablokowany, a kierowcy utknęli w gigantycznym korku.

Na miejscu natychmiast pojawiły się jednostki straży pożarnej. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), przewidywany czas trwania utrudnień wynosił dwie godziny.

Pożar wybuchł mniej więcej w połowie tunelu, zapalił się samochód ciężarowy. Według wstępnych ustaleń zapłon nastąpił od agregatu chłodniczego znajdującego się przy kabinie pojazdu. W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale tunel nadal pozostaje nieprzejezdny. 

Chaos na ulicach Ursynowa

Choć ogień udało się ugasić już przed godziną, sytuacja na drogach pozostaje trudna. Z powodu zamknięcia tunelu i ogromnych korków na trasie S2, wielu kierowców zdecydowało się na objazdy przez Ursynów. To spowodowało poważne utrudnienia na ulicy Płaskowickiej, na której ruch został dosłownie sparaliżowany. 

Na mamy informacji kiedy tunel zostanie ponownie otwarty.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%