Zamknij

Silent Disco w Konstancinie

15:49, 12.06.2025 Aktualizacja: 15:57, 12.06.2025
Skomentuj

KONSTANCIN-JEZIORNA Wieczór pełen muzyki, tańca i dobrej energii nadchodzi do Konstancina-Jeziorny. Już w sobotę 14 czerwca w altanie przy Hugonówce odbędzie się Silent Disco, czyli „Młodzieżowa noc głośnych słuchawek”. Start o godz. 19.00. Będzie kolorowo, tanecznie i… zaskakująco cicho.

 

 

Tego wieczoru wszystko będzie działać inaczej niż zwykle. Zamiast tradycyjnych głośników – bezprzewodowe słuchawki, a zamiast jednej playlisty – trzech DJ-ów grających jednocześnie różne gatunki muzyki. Każdy uczestnik wybierze swój kanał i będzie tańczyć w rytmie, który najbardziej mu odpowiada. A to wszystko już w najbliższą sobotę 14 czerwca w altanie przy Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka” (ul. Mostowa 15), gdzie odbędzie się Silent Disco, czyli „Młodzieżowa noc głośnych słuchawek”. Początek o godz. 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Jak wypożyczyć słuchawki?

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy podejść do stanowiska wypożyczania słuchawek, które prowadzić będzie firma Silent Disco Party. Sprzęt będzie wydawany na imienne pokwitowanie po okazaniu dokumentu tożsamości (np. legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub prawo jazdy) i podlega zwrotowi po zakończeniu wydarzenia. Uczestnicy są zobowiązani do dbania o sprzęt – za ewentualne uszkodzenia lub zgubienie słuchawek ponoszą odpowiedzialność. Regulamin wydarzenia oraz zgoda na uczestnictwo osób poniżej 16. roku życia są dostępne na stronie organizatoraZabawa potrwa do godz. 23.00. 

Oprócz muzycznych wrażeń będzie można skorzystać ze strefy chilloutu – idealnej, by odpocząć, porozmawiać lub po prostu złapać chwilę oddechu. Na wszystkich głodnych czekać będą foodtrucki z pysznym jedzeniem i napojami. 

Inicjatywa

Organizatorem wydarzenia jest Konstanciński Dom Kultury „Hugonówka” oraz firma Silent Disco Party, a jego inicjatorką – Julia Dymowska, mieszkanka Konstancina-Jeziorny i członkini rady programowej KDK.

Mam nadzieję, że ten projekt spotka się z pozytywnym odbiorem nie tylko wśród młodszych mieszkańców – mówi Julia Dymowska. – Wierzę, że może stać się on inspiracją do kolejnych, nowoczesnych inicjatyw kulturalnych. Pokażmy, że również tutaj – w Konstancinie-Jeziornie, potrafimy bawić się razem i tworzyć wyjątkową atmosferę.

 

Źródło: konstancinjeziorna.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%