Protestujące kobiety zablokują główne skrzyżowanie w Piasecznie

10

PIASECZNO Jak poinformowała na Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie ok. godz. 16.00 możliwa jest blokada skrzyżowania ul. Puławskiej z ul. Okulickego

– Z naszych informacji wynika, że protest rozpocznie się o godz. 16.00 – informuje st. sierż. Rafał Markiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Możliwe są utrudnienie komunikacyjne, a nawet całkowite zablokowania skrzyżowania. Manifestacja ma się odbyć w ramach protestu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich wad płodu jest niezgodna z konstytucją.

AB

10 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak sobie spojrzą w lustro gdy karetka na sygnale z kimś bliskim tych protestujących będzie chciała przejechać przez to skrzyżowanie – nie dość że chcą zabijać dzieci, to jeszcze narażą czyjeś zdrowie a może nawet i życie!
  I nie mówcie mi że “jak zobaczą karetkę na sygnale to ją przepuszczą” bo najpierw ta karetka będzie musiała się przeciskać przez korek który się przed tym skrzyżowaniem przez nich utworzy!!!!
  Oby ten poszkodowany jak najmniej ucierpiał przez tych, którzy nie umieją wyrażać swoich żali wobec tych, którymi powinni, tylko walczą z tymi z którymi najłatwiej, z kierowcami, nawet jeśli są niewinni (bo przecież są wsród nich przedstawiciele obu stron konfliktu)!!!
  P.S. Chyba tylko kanibale zjadali sami swoich
  wolą ciemiężyć wszystkich zamiast zaintere

   • Owszem, od zawsze było wiadomo że większość protestów jest sterowana i potrzebna rządzącym (od wielu kadencji) aby przesłaniać inne, “trudniejsze” tematy przed opinią publiczną.
    Dziwię się tylko, że kobiety uważane za bardziej wykształconą i inteligentniejszą połowę społeczeństwa kompletnie tego nie dostrzegają i jak te owce idą w ciemno za sterującymi przywódcami protestów….. W tym konkretnym proteście można jeszcze się czynnika łagodzącego i zwrócić uwagę, że znaczna większość protestujących to bardzo młode kobiety, które jeszcze nie orientują się w tych sterowanych zawiłościach albo po prostu nie umiejących opanować burzy hormonów…..

  • tak się składa, że poruszałyśmy się tylko na zielonym świetle dla pieszych, a przejeżdżające obok karetki trąbily nam klaksonami z poparciem😁

 2. Zaraz, zaraz… Niech mnie ktoś oświeci: jaki trzeba mieć iloraz inteligencji (IQ) by nie umieć odróżnić Trybunału Konstytucyjnego od zwykłych kierowców???
  Poza tym, przecież wśród kierowców są nie tylko mężczyźni ale także i kobiety… I to z obu opcji politycznych (czy jak kto woli obu poglądów społecznych)….

 3. PiS = tchórze
  Nie udało się w nocy w 2016 uchwalić ustawy. To w trakcie pandemii tylnymi drzwiami zaostrzyli ustawę. Starzec myślał, że jest taki cwany i ludzie nie będą protestować bo jest pandemia. A tutaj przykra niespodzianka….. i będzie się trzeba wycofać.

  • przecież to są zapisy konstytucji Kwaśniewskiego i PiS nie ma tutaj nic do rzeczy. Czyli jednak trzeba zmienić konstytucję, czy jest to świętość?

   • To nie konstytucję trzeba zmieniać, tylko zastanowić się dlaczego przez tyle lat rząd PO nie zauważył że w ustawie jest zapis niezgodny z konstytucją? Nie chcieli czy nie umieli?

 4. Nigdy nie byłam w sytuacji że muszę decydować czy chcę urodzić chore dziecko i już mi to nie grozi ale nie chcę rozliczać tych co zdecydowali inaczej. Najlepiej wiedzą to matki które takie dzieci wychowują. Ale protesty nie mają nic wspólnego z chuligaństwem które widzimy na ulicach. Co winni są zwykli ludzie, kierowcy czy pomnik który jest częścią historii. Banda chuliganów przemieszcza się ulicami jak szarańcza i niszczy wszystko co napotka na drodze. Nie szanują żadnych wartości. Mam nadzieję że kiedyś życie ich za to rozliczy.

  • Ewa: Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią niemal w pełni!
   Choć ja nie uważam, że “protesty nie mają nic wspólnego z chuligaństwem które widzimy na ulicach”, tylko wręcz odwrotnie: protesty i chuligaństwo które widzimy na ulicach, nie mają nic wspólnego z tzw “czwartkowym wyrokiem TK”, wystarczy posłuchać postulatów skandowanych przez uczestników – ale z całą resztą się zgadzam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię